La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

0

Już rzygam ta cała bańka z Messim. Odechciewa mi się coraz bardziej, niech idzie do ogórków z Arabii, niech to ogłaszają bo już mam serdecznie dość

8

@abram3k to wina Messiego, że media grzeją temat, a liga się opierdziela zamiast działać? xd

0

@PatrychoO messi i jego rodzina to największe złotowy w historii piłki noznej. Tylko hajs się liczy zobaczysz

6

@abram3k ehe xD Gdyby liczył się hajs to już dawno wiedzielibyśmy że zagra w Arabii i żadnych telefonów Jorge Messiego do LaLigi by nie było.

konto usunięte

3

@PatrychoO albo grałby w City od 2012 roku jak dawali za niego 300 baniek :D

0

@PatrychoO w jakie ty telefony wierzysz ;) to brednie i zwykła nagonka.
powrotu messiego nigdy nie było w planach, to romero i jego banda nieudacznikow robia sobie kliki a azaraz bedzie bernardo part 23

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?