La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1080 Culés

0

No i klasa.


5

@Encore idzie dalej przegrywać wszystko

0

@Encore to widzę, że Kane już umiłował niewygrywanie pucharów.

0

@PatrychoO Nie no w Mnachesterze ma szanse na trofea

0

@VamosRakieta Dlatego w tym sezonie wygrali myszke i sa w finale pucharu Angli a w lidze zajeli 3 miejsce grajac bez napastnika caly sezon

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Czyli z przegrywania wszystkiego awansuje na wygrywanie jakiś Karabało Kap

0

@Antimadridista_WR Czyli do druzyny ktora ma ogromny potencjal i która pokonala mistrza Hiszpanii w Europie

konto usunięte

1

@Encore jak odejdzie co United to Real bierze Joselu za Araba xD

0

@Explode Kane jest stworzony do United.Wątpie zeby chcial gdzies indziej isc wiec naszczescie zostaja odpadki dla Realu

1

@Encore spokojnie Enkor, luźny żarcik :*

0

@Encore no wiem wiem i racja, że on i ManUtd są sobie przeznaczeni i nie rozumiem czemu wciąż tam nie poszedł.

0

@PatrychoO @Encore Dla niego to i dobre FA Cup :)

0

@PatrykBarca Pewnie ze tak

0

@Encore kane chce grac z goatem maguaierem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?