La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 776 Culés

konto usunięte

0

Footroll pięknie troluje powrót Leo do Barcy :D kazdy sie podnieca, a koniec końców on tutaj nie przyjdzie XD ale no tak, Laporta top :D

konto usunięte

23

@Miszak miej trochę oleju w głowie i nie promuj tego bezbeka

15

@Miszak Footroll od długiego czasu jest opozycji do pozytywów wypływających ze środowiska barcelońskiego. Nie przypominam sobie materiału, który byłby pełen wiary w końcowy sukces. Zawsze, że coś się nie uda, że coś będzie źle. Czarę goryczy przelał materiał, gdy mając 9 czy 11 pkt przewagi nad Realem Barcelona straciła w końcu punkty, to ten zaczął ironizować, że Xavi przepieprzy mistrzostwo. Latem zeszłego roku też non stop sceptycznie podchodził do transferów, szczególnie do transferu Lewandowskiego. Dla mnie to jest dramat i już od jakiegoś czasu zupełnie go nie oglądam. Bardzo mnie coś takiego odpycha i uważam to aż za głupie i pozbawione jakiegokolwiek rozsądku. Można być sceptycznie nastawionym... ale to co on wyprawia przekracza wszelkie granice i jest totalną skrajnością. Mam nadzieje, że takich kibiców Barcelona będzie mieć jak najmniej.

11

@Miszak oglądanie Footrolla w 2023

16

@Miszak Fajnego masz idola, idealnie do siebie pasujecie ^^

0

@macio_944 z Lewym on akurat się cieszył bardzo.

0

@Pedri16Future Oczywiście, że się cieszył, ale przecież to nie o to chodzi. Chodzi o optymizm wobec transferu, a on od początku do niemal samego końca patrzył na to fatalistycznie.

konto usunięte

0

@Mario96w Jakaś odskocznia od sentymentalnej La Ramblii, która spuszcza sie pod każdym postem na powrót 35 latka ( XD ) do klubu pogrążonego w finansach i z niezarejestrowanymi zawodnikami, odhaczonymi opłatami ratalnymi za zawodników, których juz dawno dawno nie ma w naszym klubie. Wymianiać mozna i mozna w nieskończoność. Proponuje spojrzeć czasami w oczach innej perspektywy niż siedzieć cały czas na jednym wozie i żyć nadzieją XD

2

@Miszak skoro można wymieniać w nieskończoność to wymieniaj, chociaż 5 minut wymieniaj. Proszę.

0

@macio_944 to bardziej kwestia nastawienia. Woli się nie nakręcać, aby się nie rozczarować. Na początku, nie wierzył w ten transfer, ale to jak większość kibiców. Potem mówił, że co raz bardziej w to wierzy. Zgodzę się do tego, że jego obiektywizm często działa, aby pośmiać się z Barcelony, teraz jest tego trochę mniej. Jednak z tym Xavim przegrywającym mistrzostwo podobne wrażenie odczułem.

konto usunięte

0

@dv7wisnia Discord pv

0

@macio_944 Ma bardzo dobre podejście. Ja tak nie umiem bo za szybko się podniecam niektórymi newsami ale on bardzo rozsądnie do tego podchodzi. To nie jest tak że od razu zakłada że będzie źle i nie wyjdzie tylko nie wierzy mediom zaprzyjaźnionym z Laportą który jest znany z różnych kłamstw. Ja goo oglądam żeby usłyszeć trochę inne podejście do sprawy które nie jest przesiąknięte La Rambla jak jest to u mnie. Dzisiejszy jego film też fajnie mi niektóre rzeczy pokazał i uświadomił. Ale zaznaczam że on tam nie mówi że on na pewno nie wróci. Po prostu fajnie z humorem pokazał że nie ma co bezgranicznie wierzyć w jakieś źródło jak np. Romero i jego procenty bo Gerard po prostu wie co ludzie chcą usłyszeć i bardzo dobrze sprzedaje to co mówi

7

@Miszak Ten 35 latek z którego ciśniesz bekę nie dość że jest w stanie podnieść jakość sportową naszej drużyny to może być również szansą na uleczenie w pewnym stopniu naszych finansów, ale pan miszak nawet nie dopuszcza do siebie takiej myśli że osoba Messiego jest w stanie wygenerować jakieś większe zyski i ewidentnie ma większe doświadczenie w zarządzaniu klubami na poziomie światowym, szkoda tylko że marnuje swój potencjał na jakimś forum :/

0

@PatrychoO footroll kiedyś to dobre piosenki, skróty LaLiga i z tego chce go pamiętać, obecnie w ogóle nie sledze jego działalności, ale jestem ciekaw co zachęciło ludzi do jego oglądania, jeżeli trafili na footrolla w ostatnich kilku latach

konto usunięte

0

@Mario96w Nigdzie nie napisałem że umniejszam jakichkolwiek umiejetności Leo, o ciśnięciu beki tym bardziej, smutne ze tak to odbierasz, niby 96 w nicku ale zachowanie jak 09...

2

@barcelonaLM pamiętam jak po pierwszym meczu z PSG wyzywał Neymara od k... na streamie, a po remontadzie mówił, że go kocha. Na tym skończyłem oglądanie go

konto usunięte

1

@barcelonaLM Nie ma pojecia, oglądam go od bardzo dawna, jak tworzył jeszcze w swoim mieszkaniu skróty z oglądania najważniejszych meczów Barcy, robil takie reakcje z el clasico itd, to bylo fajne, super czasy :D Teraz wiadomo, wszystko rozchodzi się o kase, biznes, sponsorzy itd, relacje z Betclickiem, Canal+. Zycie, za cos trzeba jesc

0

@GeraltzKatalonii ktoś tutaj jest co wierzy w te procenty? W sensie myśli, że te procenty są wyliczone, a nie o tak powiedziane.

konto usunięte

0

@Pedri16Future Myśle, że połowa La Bambli w to wierzy XD serio to jest taka beka, ale przynajmniej mozna sie posmiac z co niektórych XD

0

@PatrychoO On od Santosu nie przepadał za Neymarem i się to nie zmieniło.

6

@Miszak Podniecasz się jakimś łakiem co wyzywa piłkarzy, ciśniesz bekę z ludzi którzy zwyczajnie cieszą się na możliwy powrót legendy klubu i wspominasz coś o roczniku 09.. Mam wrażenie że osoby z tego rocznika można traktować poważniej niż Ciebie. Próbujesz na siłę być w opozycji do większości już któryś raz, dobrze że się chociaż świetnie bawisz, śmiech to zdrowie :P

0

@Pedri16Future Procenty dałem jako przykład. Footroll bardzo dobrze zebrał te niektóre newsy i je ze sobą zestawił. Naprawdę nabiera się większego dystansu do tej sytuacji po tym filmiku. Po za tym on jest zwolennikiem powrotu Leo tak jak i ja ale nie podnieca ani nie załamuje każdym nowym newsem bardziej wiarygodnych źródeł

konto usunięte

0

0

@Miszak Ja uwielbiam Romero i w tamte lato oglądałem jego streamy w dużej ilości, nie rozumiejąc nic prawie. Jednak wiem, że jest showmanem, koloryzuje niektóre wiadomości. Nie zmienia to faktu, że jak chodzi o rzetelność to jest wiarygodny, często przedstawia dowody na swoje newsy.

konto usunięte

0

@Mario96w Nie jestem w zadnej opozycji XDD ale powiem Ci jedną rzecz. Bardzo cięzko broni się własnego zdania ( z goła całkiem innego niz większość ). Mam wrażenie, że na la ramblii nie mozna juz miec wlasnego idola, ulubionego sportowca(Sabalenka) bo w momencie wyzywaja Cie od zwolenników Putina czy Łukaszenki i takie tam XD taka właśnie mamy wolność słowa :D Ale na koniec można sie pośmiać z tych ludzi co tak wyzywaja XD

konto usunięte

0

@Pedri16Future Romero zaorał tamto lato, Showmanem jest bo takich lubi swiat, dynamicznych, co robią dymy. Na tym to polega, nikt nie słuchałby szarego dziennikarza który przekazuje informacje tonem Beaty Szydlo XD

0

@GeraltzKatalonii Podobne zdanie mam do filmiku.

0

@Miszak Tamte lato miał dobre, ale obiektywnie zwalił sprawę Bernando koncertowo. Szczególnie pod koniec okienka.

konto usunięte

0

@Pedri16Future Swoją drogą, ciekawe czy Bernardo po przyjsciu do nas obniżyłby swoje loty jak to bywało w różnych przypadkach, ze topowi gracze u nas znikają, ciekawe.

0

@Miszak Wydaje mi się że należy się liczyć z "atakiem" na własną osobę jeśli samemu się pisze prowokujące i wyśmiewające wpisy, takim też jest post pod którym dyskutujemy nie sądzisz? :P Jeśli post jest nieco uszczypliwy i celujący w większe grono to nie licz że odpowiedzi będą tylko merytoryczne i pozbawione szczypliwości. :) Nie bądź jak Boras że samemu się śmiejesz, a innym zabraniasz :D

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?