- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1185 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1185 Culés
0
Zaczyna się bunt maszyn -.-
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-06-02/cwiczenia-armii-usa-drony-sterowane-przez-ai-zaatakowaly-operatorow/
1
@tadzik447 Właśnie odnośnie AI i zagrożeń z nią związanych wczoraj nieco rozmawialiśmy z @michal26
A propos jeszcze AI ktoś wstawił jak rozmawiał z chatem od google i sprawdzano dowcipy o Trumpie i Bidenie żeby powiedział. Na temat Donalda napisał coś związanego z Rosją a o Joe napisał, że nie może stworzyć, bo nie porusza tematów politycznych.
0
@negreanu no ciekawe ogólne są te kwestie związane z AI.
Pamiętajmy jedno. To jest machine learning. Czego zatem uczymy? Czy prawdy? Nie. Uczymy maszyn to, by reagowały, zachowywały się, "mówiły" tak, jak my tego chcemy, tak by nam się to PODOBAŁO i jest to bardzo istotna kwestia.
Skoro jest cancel culture i poprawność polityczna, to tak samo będzie reagował AI, który nie będzie z tym walczył, tylko wręcz przeciwnie, bo uznaje, że tak teraz trzeba, by to się podobało.
AI będzie mówić tak, by nas przekonać.
Ogólnie temat jest i ultraciekawy i niezwykle przerażający. Kręcimy bata na samych siebie
1
@michal26 Dobrze powiedziane, machine learning na tym polega, ,e się uczy pewnych zachowań, niekoniecznie prawidłowych zawsze. Zastanawia mnie jeszcze kwestia jak rozwiążą to prawnie, bo jak wiadomo rozwija się też technologia deepfake też bazująca na AI a z czasem coraz precyzyjniejsze będą zdjęcia, wideo, itd. co może posłużyć jako fałszywy dowód w sprawie albo zaszkodzić komuś.