La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

5

Biedni kibice Realu piszą, jak to oni są skrzywdzeni, bo nie powołano ich piłkarza (wg nich tylko z powodu Gaviego). W dodatku tworzą narracje jakby trener był negatywnie nastawiony do piłkarzy z Realu albo z przeszłością w tym klubie. Z kolei piłkarzy Barcy się kocha i powołują ich niezliczoną ilość. Obecnie powołano tylko Gaviego i Albę oraz jest Olmo, który rozwijał się w klubie. Piłkarzy, którzy grali lub grają w Realu jest dużo dużo więcej: Carvajal, Rodrigo, Joselu, Morata, Canales, Asensio. Oni bardzo lubią tworzyć oblężoną twierdze i robić z siebie ofiary.

1

@Mow_mi_Douglas zawsze mnie to bawiło. Rozumiem złość piłkarza bo reprezentować kadrę to spełnienie marzeń piłkarza, ale kibice powinni się cieszyć że piłkarz ich klubu nie jedzie na kadre. Odpoczynek +zmniejszenie ryzyka kontuzji

1

@Mow_mi_Douglas Niech już zamkną te mordy. Czego oni oczekują? Gdzie w obu półfinałach z Hiszpanów w XÎ był tylko Carvajal xD

0

@Mow_mi_Douglas A kogo ma powołać z tego Realu? Viniciusa? Benzeme? Modricia? Militao? Czy może wiecznego ławkowicza i przeciętniaka Nacho? Oni wyróżniających się Hiszpanów nie mają w ogóle, bo opierają swoją drużynę na zagranicznych grajkach. Jest Asensio, Carvajal i tylko oni jako tako się nadają.

0

@Mow_mi_Douglas no ale Real nie wiele co osiągnoł.Nie dziwne że są pominięci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?