La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

22

Kobieca Barcelona to aktualnie jest walec jeśli chodzi o Europę w 3 lata 3x finały i 2x wygrane.
Szkoda zeszłego roku,ale jeżeli Papcio będzie dalej inwestował i wspierał nasze Panie to mogą zdominować LM.

Widać ogromne różnice w tworzeniu akcji i rozgrywaniu przez Barcelonę a inne drużyny.
Panie docierają do finałów nie losowo czy błędy sędziowskie tylko ich gra jest znakomita.

Aaa Ewa może czas na Barcelonę skoro 4 x z Wolfsburgiem przegrała.

5

@Sysia11 dla mnie ruchy Laporty z rozwojem kobieciej piłki i zachęcania kobiet do oglądania piłki nożnej to strzał w dziesiątkę. Bo to bardzo niezagospodarowana możliwość zarobków dla klubu

0

@Szmulek Ogólnie to dla kobiet granie w Barcy to marzenie.
Jak grały na Camp Nou to było 90tys ludzi.
Komentatorka mowiła,że Papcio dba o wizerunek naszych kobietek i je promuje i bardzo dobrze.

konto usunięte

1

@Szmulek Akurat kobieca piłke to rozwinał i zainwestował w nia Bartomeu.
To za jego kadencji dokonano tam najlepszych transferów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?