La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

0

Jestem zdecydowanym przeciwkiem PiSu ale ten marsz nie sprawia póki co większego wrażenia. Atmosfera i emocje jak na grzybach.

11

@Przemek2323 a na co liczyłeś :) że pójdą race i walka z policją. To nie ta impreza.

2

@Przemek2323 a co, mają race odpalać albo się napierdzielać z policją? To zwykli ludzie przyjechali.

@tbas widzę ta sama myśl ;pp

1

@Przemek2323 lepiej niż na grzybach niz ma byc tak jak zero napisał.
"Jako marsz nienawiści, marsz pogardy ocenił w niedzielę w Jarosławiu (Podkarpackie) minister sprawiedliwości i lider Suwerennej Polski Zbigniew Ziobro niedzielny marsz, który odbywa się w aktualnie w Warszawie."

konto usunięte

1

@Przemek2323 a co myślałem ze to Francja i będą palic miasto?

konto usunięte

0

@Przemek2323 To nie marudź tylko na wiec i zrób jakaś rozróbę zamiast marudzić na La bambie. (;

0

@Przemek2323 ważne aby głosy się zgadzały i dobrze ze ludzie przyszli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?