La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

3

I co im to da, że łażą po tej Warszawie? :D

konto usunięte

10

@Czajka90 odwodnienie

0

@Czajka90 nikt nie wie co da, więc nie musisz się bać, że ktoś zapyta :) to tak parafrazując klasyka

konto usunięte

0

@Czajka90 Abstrahując od organizatorów, to chyba lepsze to niż siedzenie na dupie w domu?

12

@Compadre w czym lepsze? Że idioci po raz kolejny dają się nabrać na PO? Proszę Cię. Jednego nie mogę zrozumieć, kiedy coś faktycznie bez pośrednio dotyka nas obywateli, to nikt nie wychodzi ale kiedy Tusk albo każe wyjść to wychodzą.

konto usunięte

0

@Trojanek23 ? Napisałem: ABSTRAHUJĄC OD ORGANIZATORÓW. No dla nich to na pewno lepsze i bardziej opłacalne, że się mobilizują i wychodzą. Przecież nie popieram Tuska.

0

@Czajka90 mogliby chociaż śmieci posprzątać

1

@Barcaa12 Albo zrobić porządek w kolejach :D

konto usunięte

0

@Czajka90 kolejne głupie pytanie?

0

@MarioVeB! Raczej zastanawiające. W ten sposób rządu się nie obali. Jeśli o to chodzi

konto usunięte

0

@Czajka90 znasz pojecie mobilizacja wyborców?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?