La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

konto usunięte

0

Kto zagra dzisiaj ostatni mecz w barwach Barcy? Ja stawiam na Fatiego, Ferrana i Kessiego.

konto usunięte

0

@Emhyr mnie bardziej interesuje to co sie będzie działa we wtorek. ):

konto usunięte

0

@wasacz Co jest we wtorek?

konto usunięte

0

@Emhyr nie wiem ty mi powiedz. No plan la liga. Jak Co !

konto usunięte

0

@wasacz Pff nie sądzę że to będzie w ten wtorek. Ten plan ma przecież jeszcze lecieć do zewnętrznej firmy.

konto usunięte

0

@Emhyr do zewnętrznej już poszło, 6 czerwca mówił Romero ja mu ufam..

konto usunięte

1

@wasacz Nie poszło jeszcze. Jutro ma pójść po tym spotkaniu. W żadną datę odnośnie planu już nie wierzę bo mam wrażenie że po ostatnim spotkaniu Tebasa z Laportą w Barcelonie grają teraz do jednej bramki żeby udawać że chcą Messiego a tak naprawdę nie chcą. Z drugiej strony czekają też inne transfery i ta teoria może być obalona.

konto usunięte

0

@Emhyr nie kracz. JA już widzę jak LEo podaje do Lewusa.

konto usunięte

0

@Emhyr to tylko twoje domysły? wiec nie psuj mi humoru !

konto usunięte

0

@wasacz To nie moje domysły. 2/3 tygodnie temu brałem to za pewnik ale jak widzę jak ci idioci z La Liga przeciągają z tym planem to już nie wierzę w żadną datę.

0

@Emhyr Raphinha

konto usunięte

0

@Emhyr czyli domysły ale jeśli faktycznie nie będzie ok la liga we wtorek, to moim zdaniem tez papa MEssi.

konto usunięte

1

@Kuba_1 Zobaczymy. Chciałbym żeby Rafa został ale też wiemy że kluby mogą dać za niego sporo kasy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?