La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

6

Tak właśnie wygląda "poprawność polityczna"

0

@Azi A wiadomo że ruskie to wysadzili? Podobno mogła sama się zerwać pod wpływem nadgromadzonej wody i uszkodzeń budowli

Komentarz usunięty

2

@BulaKG Patrzac na to w ktorym momencie tama zostala przerwana trudno uwierzyc zeby mial to byc przypadek.

1

@BulaKG taa. Już drugi raz zaminowana tama uszkadza się "pod wpływem nagromadzonej wody" :D

0

@BulaKG Ty na poważnie to napisałeś?

0

@tbas A wiadomo dokładnie co się stało? Wielu ludzi podaje różne teorie i można znaleźć wiele informacji nt. tej katastrofy. Zelenski też mówił że ruskie wystrzelili rakietę która spadla w lubelskim i co

1

@BulaKG Yhy i akurat gdy w nocy wyszła informacja, że UA idzie po swoje ziemie, Tama pękła :D Pękła oczywiście po stronie gdzie Ruscy są. Ok, poszukam filmu z jakimś Władymirem jak naciska guzik. Dam znać.

0

@tbas W żadnym wypadku nie widzę niczego złego w tym tytule zwłaszcza że nic nie wiemy a takie domysły jak twoje mogą być efektem propagadny drugiej strony, której mam wrażenie ulegamy bardzo mocno w czasie tej wojny

0

@BulaKG masz rac je dziala na mnie propaganda. Tam nie ma Ruskich, UA ma faszystów którzy rozpetali ta wojne.

0

@tbas Współczuję bezkrytycznemu podejściu do tych wszystkich informacji albo może i zazdroszczę. W każdym razie ta dyskusja nie ma sensu bo sam tytul jest odpowiedni do tego co się stało. Nie potrafisz niczego dowieść, co by wskazywało na atak ruskich na zaporę więc po prostu poczekajmy. Tak jak mówiłem, na początku ruska rakieta też zabiła 2 osoby w województwie lubelskim xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?