- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1686 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1686 Culés
6
Tak właśnie wygląda "poprawność polityczna"
0
@Azi A wiadomo że ruskie to wysadzili? Podobno mogła sama się zerwać pod wpływem nadgromadzonej wody i uszkodzeń budowli
Komentarz usunięty
2
@BulaKG Patrzac na to w ktorym momencie tama zostala przerwana trudno uwierzyc zeby mial to byc przypadek.
1
@BulaKG taa. Już drugi raz zaminowana tama uszkadza się "pod wpływem nagromadzonej wody" :D
0
@BulaKG Ty na poważnie to napisałeś?
0
@tbas A wiadomo dokładnie co się stało? Wielu ludzi podaje różne teorie i można znaleźć wiele informacji nt. tej katastrofy. Zelenski też mówił że ruskie wystrzelili rakietę która spadla w lubelskim i co
1
@BulaKG Yhy i akurat gdy w nocy wyszła informacja, że UA idzie po swoje ziemie, Tama pękła :D Pękła oczywiście po stronie gdzie Ruscy są. Ok, poszukam filmu z jakimś Władymirem jak naciska guzik. Dam znać.
0
@tbas W żadnym wypadku nie widzę niczego złego w tym tytule zwłaszcza że nic nie wiemy a takie domysły jak twoje mogą być efektem propagadny drugiej strony, której mam wrażenie ulegamy bardzo mocno w czasie tej wojny
0
@BulaKG masz rac je dziala na mnie propaganda. Tam nie ma Ruskich, UA ma faszystów którzy rozpetali ta wojne.
0
@tbas Współczuję bezkrytycznemu podejściu do tych wszystkich informacji albo może i zazdroszczę. W każdym razie ta dyskusja nie ma sensu bo sam tytul jest odpowiedni do tego co się stało. Nie potrafisz niczego dowieść, co by wskazywało na atak ruskich na zaporę więc po prostu poczekajmy. Tak jak mówiłem, na początku ruska rakieta też zabiła 2 osoby w województwie lubelskim xD