La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

0

Kurde jest dopiero 7 czerwca dostalismy zielone światło do planu finansowego szkoda, ze nie chcial trochę poczekać. Tylko idze do Mls gdzie moglby jeszcze pograć na wysokim poziomie i do tego jeszcze ten Inter jest na ostatnim miejscu. Nie rozumiem tego :((

1

@BARCA1899Messi hajs i wakacje...

1

@BARCA1899Messi Nie ma w tym zadnej logiki. Po prostu nigdy nie chciał wrócić. Pomysl, jeszcze dwa tygodnie inofrmacje były ze Messi chce najpierw zapenic tytuł PSG i poznije myslec o przyszłosci. A teraz juz na poczatku czerwca podpisuje kontrakt z jakims klubem. Ile on dał czasu Barcelonie tydzien, kilka dni? Przeciez to jest niedorzeczne. Widocznie Leo nie czuł sie na siłach grac w Europie a ta szopka z tym powrotem to po prostu jeden wielki fejk. Tak słowa ojca Leo tez były najwidoczniej kłamstwem

0

@GeraltzKatalonii Szkoda, bo czlowiek uwierzyl, a czuje się jak przy jego pożegnaniu i najgorsze jest to, ze juz nigdy nie ubierze tej koszulki i nie pozegna go godnie Camp Nou :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?