La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

2

Nie no śmiać mi się chce jak ludzie piszą dobrze, ze Messi nie przyszedl i teraz ruszamy po Bernardo. Nie możemy zarejestrować Leo za darmo, a mamy wydać 80 mln plus rejestracja Bernardo. Abstrakcja.

konto usunięte

1

@BARCA1899Messi poprawka, nie możemy zarejestrować Messiego na już, za miesiąc sytuacja może być zgoła odmienna. :)

1

@BARCA1899Messi tak naprawdę łącznie z pensja, prowizjami itd całość zamknęłaby się w kwocie powyżej €100m
@VENOMStyle nawet jak sprzedamy tych zawodników i wrócimy do zasady 1:1 oszczędności do wydatków to jeszcze musimy zebrać wystarczająco dużo oszczędności żeby zarejestrować tego Bernardo. Moim zdaniem to fikcja i może zostać co najwyżej wykorzystany jako temat zastępczy.

0

@ViscaelBarca2007 skąd wiesz ile, skoro nigdzie nie podano nic o prowizji,

konto usunięte

0

@ViscaelBarca2007 może, nie wiem. Na tę chwilę wiem, że Messiemu spieszyło się nie wiadomo dokąd. :)

0

@tbas nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć, że łączny koszt tej operacji przekroczy te €100m. Kwota odstępnego na pewno niższa niż te €50-60m nie będzie, a raczej można obstawiać więcej. Do tego pensja i tutaj zakładając, że będzie zarabiał tyle co w city czyli ok €5m NETTO! będzie nas w Hiszpanii kosztowało ok €10m BRUTTO! co przy kontrakcie na minimum 4 lata da już przynajmniej €40m kosztów, a prowizje dla osob pośredniczących w transakcji to norma. Zakładając nawet, że nie będzie miał żadnych bonusów łatwo wyliczyć, że te €100m to minimum.

Uzupełnienie do standardowych wysokości prowizji dla agentów piłkarskich
https://www.lewissilkin.com/en/insights/the-new-fifa-football-agent-regulations-what-you-need-to-know

Oraz pensja Bernardo w City
https://www.capology.com/player/bernardo-silva-34556/

0

@ViscaelBarca2007 a ty o Bernardo piszesz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?