La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

konto usunięte

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

6

@Emhyr XDDD Nie chciał zeby Ferran odchodził

0

@Compadre bo ferran to przyszłość xd

0

@Emhyr Tak samo ta, że Messi nie chciał czekać, ale dla Barcelony. Jest wiele powodów za tym i najsensowniejszych nie czytamy tu za wiele. Każda strona jest winna tej sytuacji, ale najbardziej chyba nasz klub. Ja jednak się cieszę, że nie przyjdzie, bo sportowo już moim zdaniem nie da wiele grając mecz w mecz, a tak pewnie by było. Mógłby jedynie pomóc w rozwoju drużyny, młodych, a także finansowo, jako dźwignia. Czemu nasz klub, to może potem napiszę, bo to zaczęło się od tego jak wykorzystano dźwignie rok temu po planowanie kadry na nowy sezon i to jak został/nie egzekowany plan finansowy.

2

@Emhyr pierdolenie. Kasa Misiu kasa.
Nic innego nim nie kieruje. Zapewne chce też rynek w USA przetestować.

Nie kupuje kompletnie tej narracji. Kompletnie.

On powinien co najwyżej powiedzieć, że "czas na emeryturę." I wtedy odejść. Ma do tego prawo. A nie to co robi. Po cholerę Jorge Messi do Barcelony przyjechał? Po co spotkanie z Laporta. Ewidentnie tam chodziło o postawienie warunków. Śmieszne jest to, że Leo nie chciał poczekać. Żenujące wręcz. Do 30 czerwca a nawet do 31 sierpnia miał czas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?