La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 630 Culés

8

i dobrze robił, że odszedł do Hot Wings Ligue, kibice Barcy pewnie oczekiwali na mega rozrywkę i to na najwyższym poziomie, jak grał w wieku 20-25 lat, ale zapomnieli że gość ma 35 lat, wygrał wszystko, może już nie jest w stanie i nie czuje w siłach żeby wejść od nowa pod ciężar niesamowitej Barcelońskiej presji, chcę na luzie zakończyć karierę, kasy ma, puchary ma, 35 lat ma, a tu poczytałby w gazetach znowu nie biega, przegrali bo stał, nie istnieje z mocnymi itp. i po co to mu? trzeba było go nie wyrzucić Laporta

0

@goldmetaxa trzeba było go nie wyrzucić i zbankrutować klub, ważne by zawodnik został! Ciul tam z klubem, najwyżej się wincyj kredytów nabierze! Najważniejsze, by Leosio wróciło i miało godne pożegnanie.

0

@Matt_i1992 Ale dźwignie na pensje placków pokroju Roberto, czy Alonso to git nie? Nowy kontrakt za 10 baniek dla Fatiego gitara? 55 baniek za Ferrana chwilę po tym jak kazaliśmy spadać legendzie też git? Tylko ten Messi zawsze przeszkadzał. Zaczęliśmy wypychać legendy klubu nie w tej kolejności co trzeba. Leo był ostatnim do odejścia, bo najwięcej nam dawał sportowo i nie tylko. Niestety musiał iść pierwszy.

0

@Ptasior Ferran to był cel Xaviego, to że się nie sprawdził to swoją drogą. Messi chciał iść do Paryża, Antonella również. Nie czekali, podobnie jak teraz. Nie dali czasu nowemu zarządowi podziałać. Tylko jemu się kontrakt kończył i zdecydował się odejść.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?