- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
1
Szkoda, że jednak się nie udało. Myślę, że to tylko bardziej pokazuje w jak tragicznej sytuacji został pozostawiony klub przez Bartomeu. Skoro mimo tak gigantycznych cięć, obniżek pensji, mimo odejść piłkarzy z najwyższymi zarobkami wciąż są problemy.
Rozumiem decyzję Messiego, ma rodzinę, która jest dla niego najważniejsza, szczególnie, że przeszedł football i w końcu może odpuścić, po tylu latach bycia na samym szczycie.
Co do Laporty to czuję się trochę oszukany bo nic nie mówił, nie postawiony sprawy jasno kibicom. Do tej pory oficjalnie nie wiemy czy LaLiga zaakceptowała plan Barcy i dlaczego to powrót Messiego wymagał jeszcze tak wielu działań, które ostatecznie skłoniły go do porzucenia pomysłu powrotu.
A tak generalnie...to po raz kolejny Messi i jego otoczenie, będąc do bólu szczerym i bez kreowania żadnych szopek pokazał ile warte są obecnie media i te zera dziennikarskie, które żerują na jego sukcesie. Całe to Revolo, które po prostu tworzy fikcyjne info, Romero który podłapuje dosłownie wszystko i całe mnóstwo twitterowych kłamstw jest udostępniane i powielane. W ostatnich dniach czekałem już tylko na oficjalne komunikaty Leo i klubu bo tego nie dało się już czytać. Czy @Redakcja ma w tej kwestii jakąś opinię? Rozumiem, że kliknięcia itp. są istotne ale czy gdzieś nie ma pewnej granicy? Tzn. czy nie lepiej by serwis był głównie źródłem potwierdzonych i prawdziwych informacji? I aby tych fake newsów było nieco mniej?
0
@prokofiew "Co do Laporty to czuję się trochę oszukany bo nic nie mówił, nie postawiony sprawy jasno kibicom. Do tej pory oficjalnie nie wiemy czy LaLiga zaakceptowała plan Barcy i dlaczego to powrót Messiego wymagał jeszcze tak wielu działań, które ostatecznie skłoniły go do porzucenia pomysłu powrotu."
Przecież miałeś oficjalne info, że plan został zaakceptowany. A dużo wcześniej, już jak wysłano plan do ligi, mówiło się o tym, co trzeba będzie zrobić jak go zaakceptują. Sprzedaż piłkarzy za 100 mln i obniżki pensji. Więc w czym Laporta oszukał?
1
@pioz123 Nie ma oficjalnego komunikatu LaLiga, są tylko doniesienia prasowe o tu:
https://www.fcbarca.com/110691-media-laliga-zatwierdzila-plan-rentownosci-barcelony-ale-klubowi-wciaz-brakuje-250-mln-aktualizacja-18-32.html
Te źródła mówią o zgodzie 6 czerwca. Zagraniczne o 7 czerwca. Ale oficjalnie, ani przez Barcę ani przez Laportę nie widziałem potwierdzeń.
1
@pioz123 we wszystkich swoich bredniach o Leo
0
@prokofiew no komunikatu nie było, ale nawet Xavi przyznał, że plan został zaakceptowany. Więc traktuję to jako oficjalne info. Ale plan jeszcze musiał być zrealizowany o czym każdy wiedział.
0
@MarioVeB! stawiasz Leo ponad klub. Ja uwielbiam Messiego ale nadal to losy klubu są dla mnie ważniejsze. A tu dostrzegam poprawę. Nie twierdzę, że Laporta jest idealny. Ale na chwilę obecną to jedyna osoba, która może wyciągnąć klub z bagna.
1
@pioz123 Tyle też wyłapałem. Ale żadnego info od klubu i Laporty nie było. Nic nie zostało wyjaśnione kibicom.
0
@prokofiew przecież Messi wyjaśnił. Co ma Laporta dodawać? Decyzję podjął Leo i ją uargumentował.
0
@pioz123 To juz Font by zrobił wiecej
0
@pioz123 Tak, ale Leo powiedział ogólnie, że trzeba by jeszcze wiele zrobić. I to nie jego rola by to wyjaśniać. Powinien to zrobić Laporta.