- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
2
Porównanie kadr #3
Manchester United vs Barcelona
De gea < Ter Stegen
Martinez < Araujo
Shaw = Balde
Varane = Christensen
Wan-Bissaka = Kounde
Casemiro> Gavi
Eriksen = De Jong
Bruno Fernandes < Pedri
Sancho < Raphinha
Antony < Dembele
Rashford < Lewandowski ( pamiętam na jaki poziom wskoczył Anglik w pewnym momencie tego sezonu, ale pamiętam również jak potykal się o własne nogi )
Wynik:
5:10 dla FC Barcelony
@RoberDzik @DonCarletto @Danger204
2
@Rust_Cohle Pedri>Bruno Xd
3
@Encore Bruno niedługo dobije do 30 i wciąż nic nie zagrał w ważnym meczu z mocniejszym rywalem.
Z Maroko równiez dał popis z kolegami na MŚ.
Na Evertony i inne Leeds, to ja z @MesQueUnClub96 wychodzimy w ataku i robimy po 3pkt w kanadyjce więc co to za wyczyn napinać muskuły na ogórach , a później znikać.
0
@Rust_Cohle 15:1 w asystach,14:7 w bramkach juz nie wspomne o innych statach.No nie ma jak tego obronic xd.Bruno na Mundialu był topem
7
@Encore
No jak ty dziecko bravo sportu jesteś i meczów nie oglądasz, to mi się nawet faktów nie chce bronic przed tobą.
Iniesta pewnie też gorszy od Bruno bo staty Asyst i bramek nie takie imponujące
3
@Rust_Cohle
Balde > Shaw
Christensen > Varane
Kounde > Wan Bissaka
De Jong > Eriksen
0
@Rust_Cohle Czyli wszyscy eksperci na wyspach itd nic nie wiedza a Kochel wie
0
@Rust_Cohle Pedri co najwyżej remis z Bruno, ale wyżej bym go nie dał, mimo że tego kmiota co się do niego Enkory i inne junajtedziaki tasują nie lubię
6
@Encore Ty się nie porównuj do ekspertów na wyspach.
Jedyne z kim ty się możesz porównać, to z @MesQueUnClub96 'em
( A i tak on ma większą wiedzę na temat futbolu )
1
@Encore przecież ty nie jesteś obiektywny bo jesteś fanem Manchesteru xd
0
@Mario96w Mario spokojnie
0
@Rust_Cohle
De Jong > Erikssen
Bruno = Pedri
0
@Kessie No nie bo z reszta sie zgadzam co wstawil ale Bruno no gdzie
0
@pioz123
Nie no już nie róbmy z Balde jakiegoś top5 obrońcy na świecie.
Na równi z Sawem obecnie, to uczciwe porównanie bo Anglik nie jest jakimś waflem, ale oczywiście Balde papiery na dalszą karierę me lepsze.
Christensen świetny sezon, ale bez niego również podobnie punktowaliscie i trafiliście porównywalna ilość bramek.
Trochę bym skrzywdził jednak Francuza tutaj dając głos na Duńczyka.
Kounde mimo wszystko nie był tak genialny jak się tu może wydawać i swoje za uszami ma, a Wan Bissaka również w miarę ogarnia
0
@Encore Żebyś wiedział że spokojnie
0
@Mario96w ty to widzę taki sam ekspert jak @MarioVeB! .
Nick zobowiązuje
0
@Rust_Cohle Zdecydowałeś się już komu będziesz kibicował w następnym sezonie chorągwio?
0
@Rust_Cohle nie no top5 może jeszcze nie, choć mu do tego coraz bliżej (na pewno lepsi są póki co Alphonso Davies, Theo Hernandez, Robertson, Nuno Mendes i może Gaya. Nie wiem kogo jeszcze bym przed niego wcisnął, może kogoś pominąłem...).
W lidze bez Christensena może i jakoś sobie radziliśmy ale w europejskich pucharach bardzo go brakowało. Podobnie jak Kounde.
1
@Encore Pedri ma lepszy sezon bo wygrał ligę i SPH(twój argument o wygranych trofeach).
0
@Rust_Cohle jeszcze trenerów porównać
1
@Elvisek w sumie dobry pomysł. W przyszłym porównaniu dodam i trenerów