La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

7

Przypominam że ten facet wygłasza te swoje poglądy od bardzo dawna a jeszcze około miesiąc temu był "jedynaką" Konfederacji w Częstochowie. To tak gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości jakich typów ma w swoich szeregach i znajomościach ta partia. Ale i tak naiwni będą wierzyć że oni głoszą "wolności gospodarcze".

2

@Azi Tylko to nie jest tak, że za całą ich siłą są "wolności gospodarcze czy niskie podatki" Ludzie są znudzeni duopolem i zwyczajnie szukają swojej drogi. Głównym winowajca ostatnich wzrostów KONFEDERACJI jest PO, która topi PL2050 i PSL naiwnie myśląc, że elektorat, których ich opuścił pokornie do nich wróci. Nie wróci, a Konfa jako najbardziej antysystemowa partia będzie na tym korzystać.

1

@hayek Dokładnie tak, zresztą w ostatnich latach zawsze ktoś trzeci np. czy to w wyborach prezydenckich Kukiz 2015 czy Hołownia 2020 mieli poparcie na poziomie 10-20% i to są ludzie zmęczeni PiS i PO a duopol jest na korzyść tych dwóch partii, żeby taki status utrzymać.

0

@Azi A to kiedy ogłosili listy, ze był tą „jedynaką” na liście? Czy to twój wymysł?

2

@hayek głosuj sobie na kogo chcesz jeżeli masz taką potrzebę. Ale dobrze jest wiedzieć że "alternatywa" jaka wybierasz to tak naprawdę opcja proruska. To jakich ludzi Konfa do siebie przyciąga i u siebie trzyma to już nie jest wina żadnej innej partii. Może więc się Wam wydawać że to jest jakaś alternatywa albo powiew świeżości ale ta alternatywa jest wybitnie gówniana więc i świeżości tam nie ma.

4

@Azi czyli według tego artykułu jedynym dowodem na to jest „Według relacji dziennikarza, po wewnętrznych ustaleniach w szeregach Konfederacji, 28 okręg wyborczy miał zostać powierzony partii Grzegorza Brauna, z którą od dłuższego czasu sympatyzuje dr Leszek Sykulski.”
I na tym koniec konkretów. Świetne potwierdzenie XD

0

@Azi Nic nie wskazuje na to, żebym miał głosować na Konfederecję(światopoglądowo znacznie bliżej mi do Lewicy), ale jeśli ktokolwiek będzie się zastanawiał pomiędzy PiS/PO czy Kofederacją, to będę go zachęcał do oddania głosu na drugą opcje(Jeśli wybór będzie dotyczył PiS-PO vs Trzecia droga lub Lewica, to również bede przekonywał do drugiej opcji). Żeby przyszło nowe, to musimy odsunąć od władzy Rudego i Kaczora. Bez powyższego wojna Polsko-Polska będzie nadal trwać i zasłaniać realne problemy państwa.

0

@hayek wojna polsko-polska toczy się około 1000 lat. Nic nowego :D
Ale nie jest to powód aby głosować na partię proruakie

0

@ObiwanKenobi dowodem? To jest chłopie tylko artykuł. Do czasu jak nie ma list wyborczych to nie będzie żadnych "dowodów". Co nie zmienia faktu że takich rzeczy nie pisze się od tak i zadziwiająco często się sprawdzają. W tym wypadku akurat nie bo na sykulskiego spadła taka krytyka że najwyższej nawet koledzy się od niego odsuwają

0

@Azi czyli można napisać co się chce bo to tylko artykuł. Bardzo czesto się sprawdzają bo to typowo populistyczne stwierdzenie?Tzn jak często bo z doświadczenia wiem, ze trafność takich przewidywań jest bardzo słaba co widać.
Co ciekawe w tytule artykułu jest na końcu pytajnik czyli typowe bujdy, a ty napisałeś jakby to miał być pewnik.

0

@ObiwanKenobi oczywiście że możesz napisać co tylko chcesz. Właśnie to robisz. Pytanie czy ktokolwiek to przeczyta albo stwierdzi że to wartościowe.

Najlepsze w Twoim oburzeniu jest jednak to że w ogóle nie przeszkadza Ci że takie lajzy jak sykulski są w konfederacji. Ty się czepiasz tego czy artykuł ma "dowody" czy nie :D
Twardy beton chłopie. Współczuję

1

@Azi i kolejny raz się mylisz bo Sykulski nie jest już w Konfederacji a jak się cos podaje jaki pewnik to należy to jeszcze udowodnić.
A ty stwierdziłeś, ze to co napisał jest wartościowe bo?

Pytanie tez czemu nazywasz go łajzą? Bo jest prorosyjski? Przeszkadza mi to tak samo jak to, ze cała reszta polityków jest proukrainska. Dla nas jako kraju powinny liczyć się interesy a nie włażenie w odbyt jednym lub drugim.

0

@ObiwanKenobi wiem że nie jest. Co nie zmienia faktu że długo był i z jakiego powodu odszedł. Ale jak chcesz być betonem to sobie bądź. Twoja sprawa. Co mnie obchodzi że na Ciebie leja a Ty próbujesz mi wmówić że to deszcz? To na Ciebie leja a nie na mnie :D

Nie znam żadnego polskiego polityka który byłby proukrainski. Zwyczajnie nie mają w tym żadnego biznesu. Ale kupiłeś głupia narrację i teraz powtarzasz bezrozumnie jak widzę

0

@Azi Nie sądzę, żeby Konfederacja przygranęła Sykulskiego, jest zbyt toksyczny
Ciągle jest wojna, ludzie pamietają.

0

@RosjaninBut przygarnęła? On był jej członkiem tylko jakoś nie bardzo chcieli się do tego przyznać. Ciekawe czemu? :D


0

@Azi kto na mnie leje bo nie łapie aluzji? Do czego ma się odnosić?

Nie znasz żadnego proukraińskiego polityka? A widziałeś jakiekolwiek wiadomości? I to kupiłem narracje? XD
I to niby ja jestem betonem XD

0

@ObiwanKenobi a Ty jakiego proukrainskiego polityka widziałeś? I jaki biznes ten polityk miał w promowaniu Ukrainy kosztem Polski? Bo gdyby Ukraińcy mieli prawo wyborcze to oczywiście znalazłoby się takich wielu ale nie mają więc nie ma absolutnie żadnego sensu bycia proukrainskim politykiem. To jest proste jak budowa cepa. Nie wiem jak możesz tego nie rozumieć i powtarzać brednie o proukrainskich politykach.

0

@Azi jednak beton to beton. Cóż, przypomnę ci tylko słowa o tym, ze jesteśmy ich sługami, ale dla ciebie to na pewno nie jest proukraińskie.

0

@ObiwanKenobi dobrze że choć masz świadomość że jesteś betonem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?