La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

5

@Xxxbarca4ever ale pamiętajmy. Na pewno Iga bez nerwów tego seta przegrała. Wszak prowadziła :)

Nerwówka kolosalna. To będzie dzisiaj horror. 3h mecz się szykuje dzisiaj...

Oby Iga wróciła do swojej dyspozycji z pierwszego seta, bo może być różnie.

@wasacz @tbas @adi7adi8 @mekston @barcelonaLM

2

@michal26 ale ty głupoty gadasz . Piszesz że zawodniczka prowadząca się denerwuje a przegrywająca go ma wywalone i wcale jest sobie bo jest . Tak Iga już przegrała niech nie wychodzi na kort a tak w ogóle jest słaba. Ciągłe narzekania

0

@Xxxbarca4ever nie. Nie napisałem, że przegrywająca ma wywalone. Napisałem tylko, że Iga zaczęła się bardziej stresować i to widać na korcie.

0

@Xxxbarca4ever Chłop tylko napisał wcześniej że przy 4:4 będzie bardziej nerwowo co jest oczywiste, a Ty się do niego przyczepiłeś cholera wie o co xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?