La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

4

Morawiecki: „W Brukseli mówią, że jak będzie rządziła PLATFORMA, to ZGODZI SIĘ NA WSZYSTKO.”

O przyjęciu imigrantów z Afryki i Bliskiego wschodu.
Cezary Tomczyk (PO): „Jako kraj jesteśmy przygotowani NA KAŻDĄ LICZBĘ uchodźców.”
:)

5

@John_Doe słyszałem że też KO ma zgodzić się na zmianę nazwy z Polski na Niemcy/Rosja /Merkel - takie 3 propozycje są na stole.

0

@tbas Sorry, ale "Rosja" już nie jest dla Brukseli trendy

7

@John_Doe Coraz bliżej mi do zagłosowania za wyjściem z UE jeśli takowe referendum by się odbyło. UE dało nam spore mozliwosci i znacznie przyspieszyło rozwój, ale ich polityka z ostatnich lat jest całkowicie niezrozumiała.

4

@hayek +1. Nie wierzę, że Polacy zagłosowaliby ZA polexitem. Zbyt się uzależniliśmy od pieniędzy z UE.

1

@John_Doe ale myśmy mieli przyjąć 10 tyś imigrantów i to katolików jazydów z całym szacunkiem przy 37 mln polaków to kropla w morzu.To jest robienie z igły widły.To jest tak jak robienie problemu z lgbt to jest 5% śmiech na sali i robienie punktów wyborczych.Jeśli byla by to ideologia to bułoby już 70% a ze na siłę nikogo nie przekonasz jak nie ma sklonności to jest 5%. Zazwyczaj rząd robi rozróbę jak coś spieprzył.Tutaj są naiwne te same mechanizmy.Najważniejsze abyśmy disfali kasę z ue i jak opozycja przyjdzie to ona to załatwi.

0

@hayek hehe co za naiwniactwo uwazasz ze zbudujesz 4 tyś dróg bez ue .20 mld spłacisz dłógi w slużbie zdrowia, dług wojska to 200mld dług funduszu covidowy to 130 mld. Zrobienie sieci 100mld cała energetyka oze plus atom i dzuesiątki innych wydatków a i ty chcesz to zrobić za własną kasę chcesz mieć ogromne podatki bo to trzeba bexzue reguliwać czy zrobić zbaczną cześć za ue.Bo obnizenku podatków orzez konfę przy tych wydatkach to mrzonki.Będą cię teraz doić zapożyczac i drukować kasę a pożyczja dla polski jest bardzo droga.Mozesz próbować z chinami ale tak kupują państwa.Dalej cały śwuat pojdzie w oze bardzo się zmuenia my tego nie zrobimy bo skąd kasa bo juz mamy zobiwiązania i efekt bęxzue taki ze będziemy coraz bardziej odklejeni id reszty i zwyczajnie bęxzue drożej.Zapomnij o inwestycjach bo ue jest gwarantem ineedtycji a aitokracja nie co pokazuje na orzykladzue polski poziom inwestycji spada bo idziemy w kierunku autokracji i jeszcze ta banda bas okrada.Czyli kradną a jasy nie załatwiają i obajtek cię doi.Z wyliczeń eynika ze po zimie na ich kombinacja polska rodzina na paliwie dopłaciła 2 tys zł.Jeśli pizbawisz sie ue będzie to codziennością.

0

@John_Doe nie dziwne bylibyśmy skrajnymi debilami a poza tym wojsko to 200 mld fundusz covidowy 130 mld z czego to spłacisz a inne eydatki sa w mld.Baiwne byloby wyjść w tej chwili.Czysty sabotaż.Bo pis szuka punktów wyborczych i robi anty ue jamoanie kosztem swojej amatorki na każdym polu.Winny jest tusk niemiec ue i putin tylko nue oni.!!!!

1

@Borneo Ten nożownik z Francji, uchodźca z Syrii był chrześcijaninem. Religia nie ma tu nic do rzeczy. Ludzie stamtąd mają inną kulturę bycia, inne zachowania jak Europejczycy.
Oczywiście, że PiS jest tematem z zainteresowany dlatego, że może zyskać kilka punktów w urnach. Tak samo PO. Tylko w przeciwną stronę. Politycy PO chodzą na te tęczowe parady, bo są im bliskie ideowo? xD Grupa wyborcza i tyle. Dzięki tym 5% mogą wygrać wybory.

konto usunięte

3

@tbas można się śmiać, ale Tusk się zgodził w przeszłości na uchodźców tylko nie zdążył tego zrealizować, bo przegrał wybory. To jest akurat fakt.

0

@John_Doe a co mnie nożownik z francji polska miała dostac chsześcian którzy jihadu nie robią na dodatek w min nic nie znaczącej liczbie.Kwestia lgbt jest 5% i jest żalosna oni byli będą. Jest czystą kalkulacją polityczną a nie hakiś zagrożeniem.Jak lubisz babki to nie wuem czy ktoś by namówił cie aby kumpla przelecieć;) tyle z całej sprawy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?