La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

0

Zidane po zdobyciu LM. Spalletti po mistrzostwie kraju. Guardiola ma odejść po potrójnej koronie. Ci trenerzy boją się sezonu po sukcesie czy jak?

konto usunięte

3

@John_Doe przecież Zidane to wygrał 3 razy LM wiec co to za gadanie xD
Spalettiego to de Laurentis chce wyrzucić chyba. Co ty gadasz w ogóle

1

@John_Doe Guardiola to już od dłuższego czasu wspomina o podjęciu wyzwania reprezentacyjnego.

1

@DaPidejpi "Kawałek języka za przewodnika". Tylko pytam.

0

@MesQueUnClub_87 Brazylia?

0

@John_Doe A skad to info ze ma odejsc? Wszystkie zrodla które widziałem twierdzą, że zostanie do końca kontraktu?

1

@John_Doe Były takie plotki rok temu, ale Pep raczej wypełni kontrakt do końca.
https://mymistrzowie.pl/pep-guardiola-zostanie-trenerem-reprezentacji-brazylii-od-2023-roku/

1

@John_Doe łatwiej wejść na szczyt niż się na nim utrzymać...

Choć w przypadkach Zidana i Guardioli, to oni na tym szczycie byli już bardzo długo, i chcą uniknąć syndromu któregoś tam sezonu Kloppa czy Mourinho.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?