- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1553 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1553 Culés
19
Polska to naprawdę kraj paradoksów. W mediach trąbią by się regularnie badać a jak człowiek chcę sobie już te jajka zbadać to lekarz rodziny przy wystawianiu skierowania od razu mówi, Panie do specjalistów to dostać się trudno a nawet prywatnie w Medicoverze tylko porady telefonicznie. A późnej jest lament w stylu jakby szybciej sieyzglosił do lekarza to może by go uratowali. Polska, kurwa.
0
@bartekvisca Kraj z kału od lat.
Jądra badasz sobie sam regularnie. Obracasz raz jedno raz drugie i wyczuwasz czy są jakieś zmiany. Nie trzeba od razu lecieć do urologa.
0
@bartekvisca ostatnio byłem bo chciałem poziom teścia zbadać to stara rura rzekła że po co mi to, przecież jestem taki młody xd
1
@bartekvisca mój sąsiad zmarł na raka jąder. 18-letni chłopak, po prostu pewnego dnia zaczął go boleć brzuch, a jak już mu zdiagnozowali raka to było za późno.
Dali mu chyba 2 miesiące życia to poszedł sobie w narkotyki i zmarnował (przynajmniej w moim odczuciu) pozostały mu czas.
0
@Zoker a co by miał robić te dwa miechy ,taka informacja to tylko pić,chociaż dużo lekarzy myli się w diagnozie
0
@bartekvisca niestety taka jest rzeczywistość naszej służby zdrowia którą jestem częścią, zresztą tak wygląda nie tylko u nas. Jako pracownik służby zdrowia sam leczę się tylko prywatnie a składkowe sprawy zostawiam na poważne rzeczy typu hospitalizacje.
1
@gumaz ja raczej próbowałbym spełnić jakieś swoje marzenia oraz spędzić jak najwięcej czasu z najbliższymi
0
@bartekvisca Ja tam od lat korzystam tylko z Luxmedu i nie ma żadnego problemu z wizytami, można się szybko umówić, co roku mam z pracy przegląd całego ciała, wszystkie możliwe prześwietlenia, badanie krwi za darmo.