La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

5

#ploteczka

Najnowsza, nieoficjalna informacja na temat GTA VI mówi o tym, że w grze może być ciekawy system destrukcji, np. przez przebywające tornado, które uszkadzać ma budynki i inne obiekty. Źródłem tych doniesień jest oferta pracy na stronie Rockstar Games, która opisuje różne detale, w tym walące się budynki etc. Łączy się to wszystko z poprzednią plotką, że w grze może być system tornad i zaawansowany system pogodowy (co jest bardzo prawdopodobne patrząc na to jak to zostało zrobione w RDR2).

Do wszystkich jednak informacji należy podchodzić z dużym dystansem, bo nawet jeśli Rockstar nad czymś takim pracuje, to nie jest pewne czy znajdzie się to finalnie w grze. Natomiast osobiście chętnie przygarnąłbym takie detale. Dodałoby to jeszcze większego realizmu po tym co było w RDR2.


2

@macio_944 grubo, nie grałem ani w gta iv, v ani rdr2 ale to bym kupił

1

@macio_944 Ja na prawdę się zastanawiam jakie to wymagania będzie miało na PC xD

1

@Kgorecki2500 Duże :D

0

@macio_944 Rockstary znowu wyznaczą nową poprzeczkę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?