La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

0

Dobry pomysł w miejscach kopalni węgla brunatnego gdziecsą odkrywki bedą robić jeziora z infrastrukturą do rozrywki.Będzie to też zbiornik retencyjny.A Polska ma problem z wodą.
https://zielona.interia.pl/polityka-klimatyczna/polska/news-pozegnanie-z-weglem-zamiast-kopalni-beda-ogromne-malownicze-,nId,6843193

1

@Borneo odkrywka, dla mnie jako rolnika, to jest tragedia... Teren obsuszony całkowicie, drzewa schną, w kwietniu już brak wody z zimy...

0

@mercurial2000 kopalnie odchodzą do lamusa powoli, taki koks jest potrzebny do produkcji stsli,energetyka się zmienia oby było z tym lepiej susza doskwiera.System zbiorników retencyjnych powinien być w całej Polsce.Choć jest to drogie, bo albo wody jest za mało albo za dużo.Trzeba chronic przed suszą i przed powodziami.Obie rzeczy występują w Polsce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?