- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
0
Laporta nam klub sprzedaje szejkom w białych sukniach, co wy na to?
1
@karolszymek Gdzie podpisać
0
@karolszymek Jak ktoś będzie tym dobrze zarządzał a nie jak PSG, to jestem za
1
@karolszymek Ja na to, że lepiej nie.
8
@karolszymek No przecież teraz cała piłka kręci się wyłącznie wokół pieniędzy. Idealiści broniący tradycji utoną w cieniu.
1
@MesQueUnClub_87 trafne stwierdzenie. Smutne, ale prawdziwe.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@karolszymek sprzedać klub a pozyskać inwestora to dwie różne sprawy. Nadal kontrolę miałby zarząd Barcy wraz z socios. Niestety, może być ciężko wyjść z takiej dziury bez tego.
4
@Mario96w @szela1899 Naprawdę jesteście gotowi ponad 100 lat tradycji, budowanej przez pokolenia Cules, historii naznaczonej walką o niepodległość regionu i wojną domową sprzedać za sukces sportowy gościom w turbanach na głowach? Coś czuję że takich głosów będzie coraz więcej, bo fanbase Barcy to w dużej mierze pokolenie nie pamiętające czasów jak Barcelona w Europie była średniakiem.
0
@against_modern_football A mamy jakieś inne wyjście patrząc jak się football zmienia? Jeszcze chwila i Madryt też prawdopodobnie będzie taką opcję rozważał o ile już nie rozważa. Historia historią, ale trzeba się dostosowywać do rynku. Po za tym nie mam na myśli całkowitej sprzedaży klubu, póki co przynajmniej..
0
@against_modern_football Popatrz w jakiej my jesteśmy czarnej d*pie. Nie możemy rejestrować nawet zawodników, o dokonywaniu transferów nie wspomnę. Moim zdaniem trzeba skończyć z takim przywiązaniem do tradycji. Kiedyś nie mieliśmy żadnego sponsora na koszulce, teraz nie da się nawet wyobrazić takiej sytuacji. Futbol się zmienia coraz bardziej i jeśli mamy pozostać w walce o trofea to potrzebne są odpowiednie kroki