- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1438 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1438 Culés
0
Leon w zenicie był robiony na Boga siatkówki. Ale dlatego bo miał takich partnerów. W Perugii zawodzi i w kadrze też. Z słabymi Niemcami chyba już 5x zablokowany
8
@FCB24 Ciekawa opinia bo ja widze Leona który dał miano Zenitowi najlepszego klubu a jak odszedl to juz są niczym.Potem przychodza igrzyska i Leon znów gra najlepiej.
0
@FCB24 Leon po konfuzji to już nie ten sam Leon
0
@Encore teraz jest w Perugii która ściąga kogo chce i nic nie mogą wygrać. Dla mnie strasznie przereklamowany
0
@Encore potem Zenit byl w finale bodajze ale teraz w ogole nie ma rosyjskich ekip wiec trudno powiedziec jaka jest ich sila
Ale tak czy inaczej kwestionowanie jakosci Leona to xd
1
@FCB24 Na kazdym turnieju w repce był topem a w Perugi pierwszy slaby sezon od 10 lat wiec kazdemu moze sie zdarzyc
3
@mekston Zobacz sobie ich wyniki od kiedy Leon odszedł
0
@Encore ale odkąd jest w kadrze nic nie wygraliśmy i to wg mnie nie jest przypadek. Grbic go nie zdejmie bo to słabo ściągnąć teoretycznie największą gwiazdę. A przyjęciem więcej traci niż zyskuje atakiem i zagrywką
0
@FCB24 Jak to nic nie wygralismy a srebrne i brazowe medale to nic?
0
@Encore wygrać to znaczy być pierwszym :D
0
@Encore w kolejnym sezonie zrobili final LM i wyeliminowali po drodze Perugie z Leonem. Odszedl tez Anderson po 18/19, tez tam gral znakomity libero Werbow a Michajlow tez wiek powoli zakladam robil swoje.
Leon był liderem, ale mieli też giga pakę i bez słabych punktów
0
@FCB24 a kto był naszym najlepszym siatkarzem na igrzyskach? No Leon. Gościu to jest Messi czy też CR siatkówki i powinniśmy się cieszyć że chciał zostać Polakiem. Niesamowite jest to jak wielu go niedocenia. Jego jedynym słabym punktem jest gorsze przyjęcie. Pozostałe elementy topowe. A to że z nim nie wygrywamy to jest totalny pied. Zdajesz sobie sprawę z tego że od kilkunastu lat my wygraliśmy coś tylko dwa razy? I były to MŚ 2014 i 18. A tak to zdobywamy medale ale nie złote. A tu ktoś tego nie docenia i jeszcze obwinia za to Leona no xd