- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
3
Zdaje się, że Mentzen zlekceważył Ryśka Petru i zwyczajnie nie przygotował się wystarczająco do tej debaty, co nie świadczy o nim najlepiej i stawia znak zapytania co do jego kompetencji jako lidera tej partii. Petru jest starym nieudanym ziemniakiem politycznym, więc Sławek go olał i dał się momentami wypunktować.
Ostatnie 3-4 minuty filmu to podsumowanie, jeśli komuś się nie chce oglądać całości.
3
@RosjaninBut to brzmi trochę jak Real przegrał, bo im się nie chciało wygrywać. Może po prostu Sławek jest tak słaby, że przegrał ze słabym Ryśkiem.
0
@RosjaninBut ten człowiek który ty mowi że Petru nie jest ekonomistą się ośmiesza.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Petru
Co nie oznacza że jako polityk parti nowoczesna głupot nie narobił.Ale jako ekominsta nikt go nie ppdważał.Chlop się tu ośmiesza.
Podstawowe zaoranie Mentzena sprowadza się do tego że Mentzen może marzyć o swoich pomysłach bo maja od 9 do 13% i aby rządzić trzeba mieć 35%.to co on chcę nie zostanie wprowadzone.absyrachując ze państwo ma dlu130 mld fundusz covidowy wojsko 200 mld czy 20 mld sluzba zdrowia tu obnizenia podatkow nie będzie a jest reforma energetyki droga.
Zaoranie Mentzena polega na tym że jedyne jego rządy sa z pisem czyli social.Przeciąganie kołderki miedzy konfa pisem a solidarną polską.
Czyli mentzen to są mrzonki jak jeszcze mówi ze nie będzie z pisem to pozbawia się realnej możliwościna rządy.Czyli dalej będą nic nie znaczącą kanapową partią.Tu nie ma remisu a porażka.Tym jednym zdaniem petru pokazał w jakiej połapce bez wyjścia jest konfa.:) o jakim my tu remisie mówimy:)
0
@RosjaninBut nie oglądałem całej debaty ale sam cytat o koalicji z PiSem nieźle zaorał Mentzena. Swoją drogą to taka koalicja zniszczyłaby totalnie konfe tak jak zniszczyła każdego poprzedniego koalicjanta Kaczora.
0
@arasz1819 Rysiek akurat w ekonomii radzi sobie bardzo dobrze, nic dziwnego, że postawił jakieś warunki. Sławek jest słaby ogólnie, marny lider i dodatkowo nie przewidział, że będzie konkretnie maglowany.
0
@Borneo W sumie to nie znam typa, być może coś ściemnia, ale w filmie są zawarte suche informacje o debacie, więc jest jako tako przydatny.
Mentzen dla mnie to dno i strzał w stopę Konfederacji, dziecko, które zarobiło parę złotych i chce rządzić krajem.
On i cały rzekomy plan ekonomiczny tej partii zostaną prędzej czy później wyjaśnieni, ale zanim pan Mentzen dał sobie szansę, żeby został merytorycznie wyjaśnionym, zdążył rozłożyć się na braku przygotowania do tej debaty i braku docenienia "przeciwnika", przez to po pierwsze wypadł źle.
Petru natomiast jest politycznym idiotą i bucowatym zimniakiem, wystarczy sobie włączyć jego niektóre wypowiedzi zebrane w filmach na YT i nie trzeba nic więcej wiedzieć. Nie nadaje się do poważnej polityki, bo zwyczajnie gada głupoty jak potłuczony, przez co łatwo go było ośmieszyć medialnie. Merytoryka to jedno, ale drugie to przygotowanie i talent do wystąpień publicznych. Tutaj Ryśkowi nie skapnęło talentu.
0
@Azi Koalicji między PiSem i Konfederacją nie będzie.
Ponieważ PiSiory nie chcą być kojarzone z bardziej skrajną prawicą. Będzie zwykła współpraca i polskie piekiełko polityczne, kłótnie jak za SLD/PSL itd.
0
@RosjaninBut absolutnie podzielam twoje poglądy co do ryśka polityk fatalny ale z ekonomia sobie radzi