- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1464 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
draxidox
20
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1464 Culés
3
A tu cyk ogłoszą stan wojenny, mobilizacja miliona żołnierzy i na front ;)
Wcale bym się nie zdziwił. Putin do wszystkiego jest zdolny.
0
@michal26 moim zdaniem nie jest aż tak madry ani jego doradcy. ale kto wie. Chyba bardziej do obrony Moskwy przed firma ochroniarska. xd
5
@michal26 a w co ich uzbroi przeciwko czołgom?
0
@wasacz Putin akurat jest inteligentny i to bardzo. O ile żyje. Bo to też może być tak, że ino jego sobowtóry pozostały i stąd takie zamieszanie, bo się wojsko dowiedziało o tym...
Wysyp teorii spiskowych nas czeka
0
@Azi w kartony z lidla. xd
0
@Azi akurat RUS mają jeszcze trochę sprzętu. Zauważ, że wojna trwa półtora roku, a obiektywnie UA ma problem, by przebić się 100 km wgłąb pomimo dostaw sprzętu. Oczywiście, jeszcze nie ruszyła pełna Kontrofensywa, ale to też nie jest tak, że Rosja nie ma sprzętu totalnie
0
@michal26 no nie wiem półtora roku wojny w ukrainie mówi co innego ze odkejony jest od rzeczywistości i zyje w własnym świecie ze złotych pałaców.
3
@michal26 zbyt duża strata wizerunkowo dla tego manewru. Jeśli by chcieli to po prostu by go ogłosili i wyszłoby to lepiej
1
@wasacz jedna osoba przez to zginęła - jest nawet nagranie :p
Ale na poważnie to oni raczej nie rozkopują dróg i nie utrudniają przejazdów przez mosty gdyby mieli jakieś realne szanse walki w mieście
2
@michal26 Patrząc po tym jak ludzie zachowują się w stosunku do wagnerowców, to nie wiem czy społeczeństwo będzie już tam tak chętnie wypełniać rozkazy MONu i Putina
0
@michal26 nie wiem czy Ukraina ma taki problem. Ciężko stwierdzić bo dotychczas nie próbowali. Oni muszą uważać żeby nie stracić za dużo ludzi a hurra ofensywa też może oznaczać stratę sprzętu i pozostawienia kraju bez obrony.
0
@michal26 za malo czasu juz są w moskwie