La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

5

Jak kolejny woli Arabów niz piłkę to niech pali wrotki.
My z Gundogan, Pedri, Gavi, de jong i Kessie damy rade.
Skipic się na tych młodych talentach jak Guler i Vitor Roque i jechać z sezonem:)

konto usunięte

2

@lucca87 tak samo do tego podchodzę. Chciałbym, żeby sprowadzano tych, którzy chcą tu przyjść za wszelką cenę. Szkoda Brozovicia, bo dałby nam ogromną jakość, ale jeśli nie mógł czekać, to trudno :)

0

@lucca87 Widocznie nie jesteśmy w stanie go sprowadzić i piłkarze widzą jaka tu odchodzi gimnastyka nad każdym jednym transferem. Nie wiem czy my w ogóle sprzedaliśmy jakiekolwiek zawodnika.

0

@MesQueUnClub_87
Jakby chciał to by przyszedł jak Gundogan. No trudno. Kupno młodych jak Guler, Vitir Roque czy Freseneda popieram. Niechce natomiast wynalazków jak Romeu

0

@lucca87 Najpierw to trzeba by zapłacić Interowi. 23mln pewnie araby płacą gotówka więc i Barca musiałby zrównać oferte

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?