La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

3

Ktoś wie?:)


konto usunięte

4

@Krystian1588 Świdnicka ;) Kolega z Wrocławia?

3

@Krystian1588 już jest odpowiedź, ale potwierdzam. Jest to przejście świdnickie z widokiem na Rynek główny. Tu po samej lewej stronie jest teraz KFC :D

6

@Krystian1588 zdjęcia z okresu PRLu mają niesamowity klimat...

1

@Compadre ja z Legnicy ale jakoś z Wrockiem mi się odrazu skojarzyło, zresztą już tak dobrze Wrocławia nie znam xD
W sensie jak miałem 4 lata byliśmy u ciotki i wujka. Wracaliśmy z kościoła w niedzielę i szedłem sam z wujkiem z tyłu i mądrala się ze mną założył kto pierwszy w domu no i się skończyło tak że pół wrocławskiej policji mnie szukało przez kilka godzin xD

konto usunięte

1

@Krystian1588 Haha, to niezły gagatek byłeś! Chociaż miasto poznałeś i anegdotę masz!

0

@Compadre no jak dobrze się zastanowić to wujaszek trochę mało odpowiedzialnie się zachował.
Raczej żaden z nas by nie puścił takiego małego dziecka nawet gdyby to było w mieście gdzie maluch mieszka a co dopiero w obcym mieście i w dodatku tak dużym jak Wrocław xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?