La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

1

Kadra 2023/24

Ter stegen

Kounde( Freseneda)- Araujo (Inigo)- Christensen- Balde( Alonso)

Gundogan (Cassado/s.roberto)- de jong (Gavi)

Dembele (Raphinha) - Pedri (Guler) - Fati (Ferran)

Lewy (Vitor Roque)

wg mnie byłaby to fajna i ciekawa kadra:) a za rok jak będą fundusze pójść po jakiegoś crack na DPŚ

sprzedaż lub wypożyczenie: lenglet, umititi, dest, kessie, abde

0

@lucca87 Idealnie odsadzona pozycja DM. 2 graczami którzy się tam nie nadają.

0

@PatrykBarca
a już skończ powtarzać głupoty bo Gundogan grał i potrafi grać na DPŚ i grał tak też już w City, ale widzę owczy trend głupoty lubi być tu powtarzany że nie potrafi tam grać

znajdź poczytaj ekspertów że może tam grać, nie jest to rozwiązanie idealne ale wolę jego już tam niż wynalazki typu Romeu byleby kogoś kupić i potem mieć problem ze sprzedażą, może za rok wezmą kogoś lepszego i lepiej na to odłożyć kasę niż niepotrzebnie wydawać na półśrodki

0

@lucca87 Nie muszę szukać i czytać synek ponieważ ja wiem jak jest. Gundo grał tam kiedyś. Przed City.
Nie twierdzę że on tam by grać nie potrafił. Ale fizycznie już miałby ciężko i byłyby te same zarzuty co do Busiego.
Nie bez powodu u Pepa grał wyżej I tyłu miał zabezpieczenie Rodriego I Stonesa a wcześniej Fernandinho.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?