La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

10

po ch.. kupować jakich Romeu, już lepiej nikogo nie brać a nie męczyć się potem z wypychaniem z klubu kolejnego przeciętniaka

1

@lucca87 Powtarzam to samo codziennie! Nic się nie uczą na błędach! Kolejny kasztan pokroju braithwaita, który nic nie da sportowo, a którego do końca kontraktu się nie pozbędziemy! Miliony wyrzucone w błoto!! Znowu!! Rzygać się tym chce! Robią z Barcelony jakieś vajekano czy inny cadiz z farmą drewnianych przeciętniaków i piłkarzy z totalnego przypadku…

0

@Maciek069
dokładnie albo brać kogoś porządnego lub cracka albo nikgo i odkładać kasę, to już wolę dawać szansę Nico niż ściągać jakiegoś Romeu

Gundogan potrafi i może grać jako DPŚ, to skupmy się na rotacji dla Pedri - Guler, Kamada jest do wziecia a nie jakieś no namy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?