La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

8

Zaraz Gołąbki w sosie pomidorowym (jedyna prawilna opcja) z ziemniakami wchodzą do gry! Smacznego La Ramblo!

1

@IronSanHybrid W ogóle na Ukrainie chyba jedzą gołąbki że śmietaną... barbarzyńcy

2

@Kgorecki2500 Oni różne dziwne rzeczy jedzą xD

2

@IronSanHybrid gołąbki z ziemniaki? Co to za herezja

1

@Seledynowy a z czym jak nie z ziemniakami? XD

2

@IronSanHybrid ja tam same gołąbki jem ;)
Z keczupem

0

@mrboom albo z chrzanem mmm najlepiej :D

1

@IronSanHybrid Z masłem i cebulką są zajebiste też

0

@IronSanHybrid no jak to z czym? Same z sosem grzybowym albo pomidorowym ewentualnie ketchup

0

@Seledynowy To nieźle tam macie xD

0

@IronSanHybrid to Ty tam u siebie nieźle masz , jak można jeść ryż z ziemniaki xD

0

@Seledynowy Cała Polska tak je xD idź do restauracji np. To zobaczysz z czym podają. Gdzie jeść gołąbki z keczupem xD

0

@IronSanHybrid ewentualnie z ketchupem, a nie że tylko nim, głównie z sosem. Jadłem Gołąbki w restauracjach czy karczmach i nigdzie nie dają ziemniaków

0

@Seledynowy No to ja wszędzie spotykam w każdej restauracji łącznie z tymi przewodników kulinarnych. Co do ryżu z ziemniakami jedz do Włoch to do makaronu chleb dają. Nawet ewentualnie z keczupem to xD

0

@IronSanHybrid no dla mnie to herezja :D we Włoszech nie byłem i sensu też nie ma dla mnie chleb i makaron

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?