La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1764 Culés

0

Francjo co Ty robisz…?

1

@escarabajo wielka Francja, która ma młodzików na 100 lat do przodu żeby wygrywać wszystkie turnieje dostaje z Ukrainą :]

1

@escarabajo wracają do domu co by ich zamieszki nie ominęły

0

@arasz1819 bo ma:) ale dziś nie pykło. To jest właśnie magia turniejów.
Powtarzam od lat, dla mnie nie jest wyznacznikiem LM a liga właśnie, w której musisz tydzień w tydzień pokazywać swoją wyższość.
A LM czy takie ME U21 … słaby dzień i cię nie ma.
Bo chyba zgodzimy się ze na kolejne 4 mecze Francji z Ukrainą to Francja bierze większość?

0

@escarabajo Nie wiem czy bierze, bo tak się nie interesuje tymi młodymi kategoriami, ale wydaje mi się, że każdy utalentowany Francuz dostaje +10 za nic w swojej ocenie. A już w Barcelonie historia ostatnich Francuzów tylko spotęgowała to, że są mocno przereklamowani.

0

@arasz1819 patrząc na nazwiska, na kluby w których grają ci piłkarze, nie możesz stawiać wyżej Ukrainy, nie możesz i juz. Ja wiem, że Holandia, że się tu z wieloma użytkownikami drapiesz słownie, ale jeśli chcesz mi powiedzieć, że Ukraina generalnie jest lepsza od Francji to się nie dogadamy.
Argument „nie interesuje się młodymi kategoriami” jest wyssany z palca, żeby nie powiedzieć, że jest po prostu z dupy. Bede się trzymał swojej tezy - turnieje/puchary rządzą się swoimi prawami.

0

@escarabajo ale ja nie powiedziałem, że jest lepsza, tylko, że nie wiem, bo nie wiem. A dodatkowo dodałem swoją opinie o Francuzach. Nawet tych z Realu. Oglądam mecz, Kamawindża gra bardzo średnio, potem czytam, że kolejny dobry mecz, bo nie na swojej pozycji, a kilka razy prosto kopnął piłkę :] kogo to obchodzi, że nie na swojej. Mają oceniać jak zagrał na pozycji na której zagrał i tyle. Tak samo Benzema, czy gra dobrze czy źle, zawsze top. Jakaś dziwna moda na podniecanie się Francuzami.

0

@arasz1819 ja mam „słabość” do Francuzów od 1998 roku. Wtedy to ta ich kadra była pierwszą którą śledziłem. Nie wypowiadam się o Cama, Francuzi sami sobie są jednak winni. Taką „kiepską” w porównaniu do siebie Ukrainę, powinni ograć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?