- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
1
@michal26 dobrze kojarzę że na DPS czwórka będzie jeździć? Jakbyś ich zestawił.
Dla mnie Zmarzlik, Janowski i Kubera to pewniaki.
A jeśli chodzi o czwartego ktoś z trójki
Piotr Pawlicki, Maks Drabik i Janusz Kołodziej. Woźniak się chyba skreślił, zobaczymy jak Dudek będzie teraz jeździł po zmianach w teamie.
Ogółem ciekawy DPS się zapowiada, zwycięstwo Polaków wcale takie pewne nie jest. Tym bardziej jak się popatrzy że w Danii może Nicki pojechać i tutaj mamy skład Madsen, Thomsen, Michelsen i właśnie Nicki.
Brytyjczycy będą mieć problem z czwartym, ale trójka kozaków.
Australia z mega mocnym Doylem i solidnym Frickiem może sporo krwi napsuć.
0
@Criss18Barca 4 i piąty rezerwowy.
Na dniach będzie towarzyski mecz Polska vs. Reszta świata. Także tam pewnie wyłoni się tego czwartego.
Na bank pojedzie Zmarzlik, Janowski i Kołodziej. Czwartego do składu dałbym...Drabika, ale na 90% nie pojedzie. Jak nie on, to Piotr Pawlicki, bo zna stadion we Wrocławiu mimo wszystko.
Kubera też zasługuje, ale jest po kontuzji...także nic nie wiadomo w sumie.
Najlepszy skład IMO, to by był Zmarzlik, Janowski, Kołodziej, Drabik i na rezerwie Piotr Pawlicki. A jak nie Drabik, to Kubera za niego, a Piotrek wtedy do pierwszego składu. Dudka kompletnie bym nie rozważał.
Australia IMO jest faworytem do wygrania. To jest kontrowersyjna teza, ale oni mają Fricka, Doyla, Jackiego Holdera oraz Jaimona Lindseya. To jest BARDZO silny skład. A jeszcze jest Keynan Rew.
Dania też przepotężny skład. Madsen, Michelsen, Thomsen, to mówi samo za siebie, a jest jeszcze przecież Jakobsen, czy Jensen, a nawet od biedy mają...Pedersena...
0
@Criss18Barca Kubera nie wiadomo jak po kontuzji będzie jeździł. Kołodziej to samo. Ale jeden z nich pewnie pojedzie i rezerwa to bym wybrał Woryna albo Pawlicki.