La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

konto usunięte

2

Mieć dobrego szefa skautingu to złoto.
#KogoToObchodzi?


7

@bartas97 połowę z tych zawodników to i ja bym zauważył

9

@bartas97, Ty to na serio?

4

@bartas97 Muszę powiedzieć że wypatrzyć jako scout większość z tych zawodników to wysiłek był okrutny. Belligham? Pierwsze słyszę...

5

@bartas97 Widzę, że madrycka propaganda wyznacza coraz to nowsze standardy i niedługo to już zupełnie prześcignie takie TVP. Prawie każdym z powyższych zawodników interesowało się kilka znaczących klubów. Druga sprawa jest taka, że Real jest w znacznie dogodniejszej pozycji negocjacyjnej przez finansowe problemy Barcelony spowodowane wcześniejszymi najgorszymi rządami w historii klubu. To nie jest nic niezwykłego i wyjątkowego. Po prostu świetnie zapowiadający się zawodnicy co wielu z nas przed komputerami potrafi nawet dostrzec.

konto usunięte

4

@bartas97 to pora na listę piłkarzy, którzy byli w Realu, ale ich tam teraz nie ma... Pobawmy się, ja zacznę pierwszy.
Odegarda...

0

@Artysta9, ale z Ciebie artysta haha

5

@bartas97 większość z nich jeszcze nic nie osiągnęła, albo nie gra w Realu...

konto usunięte

0

@macio_944
Jaka propaganda? Można docenić pracę danej osoby, bo poza zauważeniem tych piłkarzy ważną kwestią jest przekonać ich do projektu sportowego. Czemu nie wybrali bogatej i silnej Premier League w przypadku Bellinghama, Viniego, Rodrygo czy Valverde?

0

@Artysta9 Hakimi, Theo Hernandez, Reguilon, Llorente.

0

@bartas97 Camavinga i drugi francuzi nadal nie można powiedzieć, że się sprawdzili. Nie grają szczególnie dobrze teraz. Valverde moim zdaniem przeceniany (ale niech będzie). Nie wirem po co tutaj Guler?, chyba tylko dlatego, bo Barcelonie go zwinęli :D. To nie skaut Realu go wynalazł. Jak na razie tylko poczarował w słabiutkiej lidze, równie dobrze może okazać się totalnym leszczem.. Bellingham? Serio? :D Autor tego twitta się ośmiesza. Juda odkrył scauting Dortmundu w Anglii. Real tylko go kupił, tak samo jak Barca de Jonga. Tokiem myślenia tego autora naszemu scautowi może przypisać sobie Holendra.

Lista zrobiona na siłę i żeby zrobić sobie dobrze. :D Każdy większy klub czy jakieś Porto (oni to z 3x dłuższą.) z palcem, w tyłku mogą sobie podać taką listę swojego skauta..

Barca nie musi nawet obserwować i ma pod nosem Balde czy Yamala.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?