La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

4

Nie rozumiem dlaczego wybieramy Fresnedę kosztem dużo lepszego i niewiele droższego Arnau Martineza.

1

@skakun95 A ile meczów Martineza i Fresnedy widziałeś?

konto usunięte

0

@skakun95 Bo Fresneda jest lepszy pozdro

1

@Emhyr Lepszy Fresneda, który nie był w czołówce La Liga w przeciwieństwie do Arnau, który obok Moliny był najlepszym PO.

2

@AlexDark00 Arnau jest bardzo ofensywny. Jego strona to byłaby autostrada dla takiego Viniciusa. Mamy Balde, który jest od atakowania. Z prawej strony potrzebujemy kogoś kto potrafi bronić, żeby płynnie przechodzić z 4-3-3 do 3-4-3

0

@DonCarletto nie wiem ile, sporo i moim zdaniem Arnau ma dużo lepszy potencjał

0

@Eto'o9 R10 i to jest argument który do mnie przemawia. Problem się tylko zrobi jak Balde dostanie kontuzji, bo zostaniemy bez pół ofensywnego bocznego obrońcy xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?