- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
1
Udało się zagrać w końcu pierwszy turniej z tej serii Micro Millions na PS
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul
0
@negreanu i jak poszło?
0
@escarabajo W miejscach płatnych ukończyłem blisko 400 miejsca (na ponad 6 tysięcy graczy), jakieś tam dolary wpadły, dobre i to zważywszy, że nie brałem rebuy a długa rejestracja trwała ponad dwie godziny
0
@negreanu ale to rejestracja czy czekanie, aż reszta stołów skończy grać?
0
@escarabajo Rejestracja zazwyczaj otwiera się kilka godzin przed rozpoczęciem turnieju, ale zazwyczaj na turniejach online można dołączyć jeszcze po rozpoczęciu turnieju (gracz dołącza z takim samym stanem żetonów w przypadku dołączenia po 30 minutach od startu gry jak pozostali, którzy rozpoczęli normalnie turniej).
0
@negreanu grałem kiedyś "turnieje" (chociaż to na pewno, nie to o czym piszesz), gdzie było 720 graczy. Oczekiwanie, aż reszta graczy skończy na swoich stołach to była mordęga.
0
@negreanu jaki wymóg by w tym zagrać ?
Kiedy kolejne?
1
@escarabajo W tych turniejach co ja gram to akcja jest cały czas od rozpoczęcia, jedynie czeka się na koniec rozdania w fazie bubble (tuż przed miejscami płatnymi).
@Rust_Cohle są codziennie teraz do 16 lipca, kilka/kilkanaście w ciągu dnia. Wpisowe zazwyczaj jest tam od 1,10$ do 5,50$ w zależności od turnieju, jak będę miał możliwość to dzisiaj zagram kolejny albo w niedzielę wieczorem.
Jak do jutra czy niedzieli zagra się w trzech turniejach to dają bilet do freeroll, gdzie można zgarnąć bilet na ostatni turniej z pulą 500 tysięcy dolarów.