- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
0
Oby tylko Xavi nie zajechał znowu Pedriego. To co on go niszczy to głowa mała
1
@FCB24 zajeżdżanie Pedriego to mit. Jakoś w sezonie 20/21 nie miał kontuzji? Po prostu jest szklany
1
@FCB24 W Realu Ancelotti zawsze gra Viniciusem i jakoś się nie łamie a patrz ile ma zrywów w meczu
0
@MesQueUnClub96 Skoro taki szklany to jak przetrwał ten sezon 20/21?
0
@mkord nie wiem, ale raczej to nie jest wina tego że zagra 5 meczów po 90 minut i się łamie
1
@mkord Tak, że zaraz jak zaczął 21/22, to wyleciał na pół sezonu.
1
@Emhyr No tyle źe Vini oprócz grania wszystkiego nie pojechał na Euro i Olimpiade w jednym seoznie i nie wrócił tydzień po olimpiadzie grać w lidze, bez żadnej przerwy xd
0
@takisobiektos To sobie sprawdź minutowo jak to wygląda. Na transfermarkt masz
0
@FCB24 myślę ze powinien grać po 15 minut. Albo 1:1, jeden gra drugi nie, no bo się zajedzie przecież.
@takisobiektos ale ty wiesz ze ta olimpiada to byla 2 lata temu, czy teraz juz nigdy Pedri ma nie grac calych meczy bo zajezdzany jest.
0
@tbas Mi tylko chodziło o to po jakim okresie zaczęły się kłopoty Pedriego z urazami. @Emhyr Ale co ma do tego minutowo, powinnen mięc Euro albo Olimpiade, a jak już oba to jakaś przerwa nawet kosztem gry na początku sezonu. Nawet tak młody gracz jak wtedy Pedri by nie zdążył się zregenerować, a gdzie jeszcze jakikolwiek okres przygotowawczy do sezonu? Wrócił po olimpiadzie odrazu 2 mecze i ciało powiedziało dość. I teraz jego urazy się tak ciągną;
0
@takisobiektos Vinicius jest katowany cały czas bez przerwy i nic nie ma. Kwestia piłkarza. Są sezony gdzie masz Euro piłkarze grają bez przerw i też nie łapią kontuzji
0
@Emhyr Własnie tylko Euro, a nie Euro i Olimpiadę w jednym. Przecież teraz ma przerwe o to chodzi. Piłkarze po MŚ i Euro też dostają dodatkowe wolne.
0
@takisobiektos czyli Xaviego wina ze po pierwszej kontuzji sypie się dzieciak Nasz sztab medyczny do najlepszych nie należy i każdy to wie.
0
@tbas A gdzie ja pisze że Xaviego wina?