La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

Jeżeli ostatecznie Roque wyjdzie nas te 70mln euro to pytanie do osób które oglądały jego mecze. Warto? Czy jednak jest drewniany?

1

@Kgorecki2500 tu trzeba się zapytać @JarekS np

1

@Kgorecki2500 Często strzela bramki po błędach obrony, których w Hiszpanii nikt by nie zrobił. Jakąś wyśmienitą techniką też nie dysponuje, a i wzrost mu nie pomoże.

1

@Kgorecki2500 Jeśli wyjdzie 70 mln to znaczy, że wygral u nas złotą piłkę i nastrzelal mnostwo goli, bo takie są zmienne ;)

0

@BARCA1899Messi takie informacje wymagaja czytania czegoś więcej niż nagłówka, więc za dużo się spodziewasz :)

1

@Kgorecki2500 Julian Alvarez, który był sprowadzony przez City za 23 mln wyglądał z 5 razy lepiej. 20-25 mln, przy obecnych cenach, to maks, jakie można było dać za Roque - zawodnika bez dryblingu, przeciętnie - jak na brazylijskie standardy rzekłbym nawet słabo - technicznego, dość wolnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?