La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

25

No nie powiem. Dziewczyny zaimponowały niesamowicie. W tak doborowej stawce zdobyć medal...nieźle!
Może w końcu będziemy mieli kadrę w kobiecej siatkówce. Lavarini robi kawał dobrej roboty

2

@michal26 a jeszcze mamy Górecką, Wołosz, Alagierską i pewnie Smarzek

1

@kulek22 no potencjał jest ogromny. Uważam, że na pewno Różański, Stysiak, Stenzel, ale i Wenerska powinny na 100% pozostać. Pozostałe muszą walczyć o miejsce na igrzyskach. Wołosz to pewniaczka na awans. Górecka...no cóż. Raczej odpadnie. Poważna kontuzja + w ataku nie daje za wiele. Smarzek już dziękujemy. Alagierska jak najbardziej zapraszamy do kadry :)

0

@michal26 ale o co chodzi z tą Smarzek?

0

@VegetaPolska no kiedyś była pokłócona z trenerem, ale tym poprzednim. Ogólnie jakieś kwasy były na kadrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?