La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

2

Ciekawe czy jak Magik popełniał samobójstwo też ludzie mówili "co to się dzieje w tych czasach". Nic się nie zmieniło po za jednym. Chorym nagrywaniem i wrzucaniem zdjęć, nagrań do internetu. Przykra sprawa, a chore jest robienie takich rzeczy jak wrzucanie tego żeby sobie lud mógł obejrzeć czyjeś cierpienie

konto usunięte

5

@Bartek_VEB zawsze się zastanawiam jakie procesy myślowe zachodzą u tych ludzi. Próbując się postawić na ich miejscu, nie mam pojęcia jak mogą w ogóle pomyśleć, że najlepszym co mogą zrobić w takiej sytuacji jest wyjąć telefon i nagrywać xD

4

@Death_voice mnie na przykład to irytuje że koleś upier.... Poł chodnika. Ktoś musi go sprzątać stamtąd... Niepoważny typ. Inni spoznia się do pracy bo droga zamknięta... Naprawdę... Taki apel więcej kreatywności mniej przeszkadzania innym.

0

@Bartek_VEB Kiedyś ludzie współczuli teraz mają pożywkę i pisza debilne komentarze. Dużo sie zmieniło

0

@Faro ale czego wspolczoluc? Ze poszedl na latwizne,bo mial probelmy w zyciu i nie potrafil sie im przeciwstawic,tylko poszedl na latwizne? Zero szacunku do samobojcow z mojej strony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?