La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

8



Najlepsze jest to, że wciąż jakieś barany będą go usprawiedliwiać i zwalać cała wine na pieszego, gry komputerowe i inne uje muje xD

12

@marcin62, nie wiem jak można takiego człowieka w ogóle próbować bronić. Każdy kto próbuje go jakkolwiek bronić również ma chyba coś nie tak z łbem

0

@marcin62 Oni wlecieli w ten betonowy mur ? No auto skasowane okrutnie.

4

@bartekvisca , zlikwidować betonowe mury

konto usunięte

0

@marcin62 Hołowczyca to ty szanuj.

0

@FCB_dimiC Czy ja tutaj zwalam wina na cokolwiek po za kierowcą? Pytam się tylko w co wlecieli bo wrak kompletny został.

0

@bartekvisca , proszę Pana, ja tylko żartuje, nie czepiam się w żaden sposób do Twojego komentarza

konto usunięte

0

@tristan87 Jak można szanować pirata drogowego?

konto usunięte

0

@AFA90 Hołowczyc jest piratem drogowym?

konto usunięte

0

@tristan87 Utrata prawka, zapierdzielanie 160 sportowym autem na drodze krajowej z ograniczeniem do 90km/h. Wypowiedzi broniące kierowcę meganki?

konto usunięte

0

@AFA90 Oj tam. Zdarza się. Tak serio to on zawsze był odklejony.

konto usunięte

0

@tristan87 A prawko to stracił chyba w drodze na jakąś kampanię o bezpiecznej jeździe :D

konto usunięte

0

@AFA90 Geniusz.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?