La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1141 Culés

3

Żeby się nie skończyło odebraniem punktów turniejowi w Warszawie xD @wasacz @adi7adi8 @FcPortoFan1999

0

@takisobiektos Reasumpcja turnieju na jakiś inny teren?

0

@takisobiektos w tym ksenofobicznym kraju nic nie zdziwi

9

@takisobiektos @wasacz Nie chciałem teraz poruszać tego tematu ale to jest hit jak szybko zareagowali jeśli chodziło o rosjankę (na Węgrzech trochę im to zajęło). Taka sama sytuacja ma miejsce w Niemczech gdzie nie wpuścili Potapowej na turniej w Hamburgu i jakoś WTA nie napisało posta - żenująca organizacja ;P

2

@adi7adi8 To trochę pokazuje nasze miejsce na tenisowej mapie:D

4

@takisobiektos Bardziej położenie w geopolityce :)

konto usunięte

1

@adi7adi8 sasnovicz wpuścili. ale kto wie co będzie xd Znaczy jak adi mówił @takisobiektos my sie nigdzie nie liczymy na świecie w żadnych aspekcie tylko pis udaje ze tak xd

konto usunięte

1

@takisobiektos miałem sobie za żartować że dla Igi to jak turniej towarzyski żeby się nie skończyło że faktycznie taki będzie (:

konto usunięte

2

@takisobiektos


@adi7adi8 @takisobiektos
Obie są w Warszawie wiec to będzie chyba pojedyncza sytuacja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?