La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

5

Wybór Zatorskiego na MVP to jakiś żart. Z zawodników którzy grali duzo w tym turnieju finałowym to Zatorski był ostatni który na to zasługiwał. Kaczmarek, Bieniek, Kochanowski, Śliwka, Leon czy nawet Janusz bardziej zasługiwali. Co to jest za libero jak broni 2 akcje na seta i to sytuacyjne. On to nawet w top 5 libero tego turnieju nie byl

5

@FCB24 zgadzam się z tobą,skoro kryterium był całość turnieju to powinien zostać śliwka bo Kaczmarek miał mniejszy w sukces bo nie zagrał zbyt wiele z Brazylia. Zatorski to dla mnie nieporozumienie jako wybór i nie wiem co kierowało fivb ale co impreza to musi być wpadka. Japoński libero zdecydowanie był poza konkurencją jeśli chodzi o wybór najlepszego Libero bo o mvp to wcale nie wspominam xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?