La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

2

Czułem, że nie wstanę na mecz. Na szczęście ząb mnie tak nawala, że się obudziłem w nocy i teraz a spokoju mogę oglądać xD
Dentysta na 12, więc jakoś się wytrzyma xD
To jest największy plus mieszkania niedaleko Wrocławia, że tutaj nie dość , że w 24h znajdzie się dowolnego lekarza, to jeszcze jest wybór i nie trzeba koniecznie trafić do konowała jakiegoś :)
@Kgorecki2500 @mrboom @Criss18Barca

1

@michal26 to prawda
Prywatnie, to praktycznie od ręki się dostaniesz gdzie tylko chcesz.

1

@mrboom dokładnie. Ja i tak mam pakiet i miałem iść z pakietu, ale kurła na wtorek dopiero. A dzisiaj to już w nocy się budziłem i dobrze, że się zarejestrowałem wczoraj.
Dzisiaj po 12 będę miał święty spokój. A i tak miałem na wczoraj gdzieś tam, ale nie dałbym rady dojechać.
A inni lekarze to samo.
Także uważam, że nic innego jak tylko wykupić pakiet i się leczyć. Bez porównania z NFZ

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?