La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1887 Culés

7

Dzieło artystyczne zwiazane z obecnym najlepszym tenisistą na swiecie.
https://x.com/CarlosAlcaraz_1/status/1684897349393362944

Komentarz usunięty

1

@Mario96w Hurkacz jest poza konkurencją

konto usunięte

2

@Encore Ale tu nie ma najlepszego tenisisty świata

1

konto usunięte

0

@barcelonaLM Alcaraz może jest w pierwszej 3

1

@MesQueUnClub96 "może" xD

konto usunięte

0

Dalej grającym i wtym roku najlepszym jest Serb . Dzieci nie kłócić się.

konto usunięte

0

@barcelonaLM 1 razem są Hubi i Nole
3 miejsce Tsitsipas

0

@MesQueUnClub96 Bez komentarza

0

@MesQueUnClub96 No fajnie widzieć Greckiego Chokera w top3,w szczególności że w tym roku nic nie wygrał (*)

3

@wasacz @MesQueUnClub96 @barcelonaLM Obecnie #1 swiatowego rankingu jest Carlos Alcaraz.Rowniez ma bilans 2:1 z drugim tenisista z Serbii.

3

@Encore alez to byl epicki final Wimbledonu

0

@Encore Ale to Djoko ma bilans 2:1 w szlemach w tym roku :P

konto usunięte

0

@Encore Serb wygrał 2 szlemy w tym roku. A w rankingu dzieli ich tylko nie cale 500 pkt. A tylko dlatego ma mniej, bo przez swój wiek nie gra praktycznie innych turnieji .

1

@Barcanajlepszyteam @wasacz Na pierwszym Carlitos nie grał a na drugim sam pamiętasz co się stało.Ja nadal czekam na mecz Serba w którym pokona Hiszpana jakby to był normalny mecz.Wygrał na RG ale wiadomo co tam z Carlosem się działo.Djoko się przyczynil ale i Carlos psychicznie tego nie wytrzymał dlatego licze na ich pojedynek na US OPEN

0

@Encore To można powiedzieć, że jest 1:1, bo w Madrycie Djokovic wracał po kontuzji xd Nie wiadomo co z Nadalem, to przerzuciłeś się na Alcaraza, bo jako jedyny może powalczyć z nielubianym Serbem? xD

1

@Barcanajlepszyteam Uwielbiam zawodników z Hiszpani a Carlos jest spektakularny do oglądania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?