La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

2

Oriol to pomocnik jakiego potrzebował FDJ i Pedri obok siebie, bardziej bezpośredni i konkretny, waleczny, szybszy i bardziej dynamiczny, sporo biegający. Dużo bardziej taki Romeu pasuje do dzisiejszego futbolu profilem i stylem gry niż Busi. Mam tylko nadzieję, że w miarę utrzyma regularność.

3

@Coutinho007 Szkoda, że jego strzał z początku meczu nie wpadł. bo byłoby Golazzzzzo

1

@Coutinho007 Pytanie jak by wyglądał w grze na 3 pomocników jako jedyny DP bo wczoraj za niego Franek odwalał kawał roboty i czesto był tym najniżej schodzącym pomocnikiem

0

@JordiAlbion No i właśnie zapomniałem co do tego strzału to widać też, że pod tym względem lepszy jest niż Sztanga.

0

@BulaKG Bo o to chodzi właśnie, to jest raczej pomocnik do grania w czwórce albo trójce w 4-2-3-1.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?