La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

5

Prawda jest taka że odejście Dembele to by była super opcja pod warunkiem że na tym zarobimy. 25mln euro które dostaniemy z klauzuli to nie jest dobry deal ale 50-70mln już tak bo nie oszukujmy się że Dembele to jest jakiś wirtuoz i zbawca. Facet w 6 lat zdobył 83 G/A czyli około 14 G/A na sezon i nie chce czytać w komentarzach że wiatr robi na skrzydle bo przypomnę że Lewy który jest besztany średnio co 5 minut zrobił 41 G/A w rok. Rozumiecie tą przepaść? W rok…

1

@Rhaan no i napisałeś prawdę, ale no właśnie... Jakbyśmy dostali 50-60 mln... Super. Gość jest świetny, ale obiektywnie trzeba zakładać, że rac,ej zagra z 2/3 sezonu, z czego pewnie 1:3 w optymalnej formie. Ale za tą kasę można spokojnie się go pozbyć.

Natomiast za 25 mln to będzie dla nas strata. Wiem, że jeszcze jutro nie mamy nic do gadania, ale warto jest przekonać Dembele, żeby jednak z nami został. Bo za 25 mln nie znajdziemy nikogo konkretnego. A mając Raphinhę i Dembele na prawej, mamy chociaż gwarancję godziwej prawej strony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?