La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

konto usunięte

6

DEMBELE

Dopiero co niemal wszyscy wywalali go z klubu choćby za darmo, gdy kończył mu się kontrakt. Teraz płacz, bo zarząd nie potrafi go zatrzymać. Co z tego, że zarobimy na nim (według mediów) około 25 mln, mimo, że przed chwilą mógł odejść za okrągłe 0 mln. Kolejna okazja żeby drwić z klubu...

0

@pioz123 chwila chwila, jest masa użytkowników którzy nie płaczą po Dembele. Ja się nawet ciesze że ten dzban odchodzi i głęboko wierze że Raphinha w tym sezonie zrobi progres i dowiezie 20G + 15A w tym sezonie.

0

@pioz123 i byłoby lepiej, bo zapawne kwota za podpis, nowy kontrakt kosztowało nas to więcej niż te 25mln, które dostaniemy.

0

@pioz123 prdl jak potłuczony. Pokaz mi te wszystkie komentarze? Ankietę? Widzisz co chcesz widzieć.

konto usunięte

0

@Rhaan oczywiście, że tak. Odnoszę się jednak do tych, którzy psioczą na każdym kroku.

@D10SLEO "zapewne", słowo klucz. Oceniajmy fakty, a nie domysły. Ja pierwsze słyszę o jakiejkolwiek premii za podpis, co więcej, dostał o wiele mniejszy kontrakt niż miał wcześniej. A teraz? Niech idzie do PSG, ja płakać za nim nie będę. Raphinha jest mniej widowiskowy ale przynajmniej robi liczby.

konto usunięte

0

@tbas oceniam to, co widzę. Nie będę prowadził ankiety, bo nie jestem na tyle rypnięty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?