- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
6
Co wy przeżywacie jakiegoś Dembele XDDD
Chłop przez 5 lat czy ile on tam gra zrobił staty takie jak Neymar w rok u nas :D
Połowę czasu w szpitalu później rekonwalescencja weźmy teraz takiego Rakiticia który orał boisko od deski do deski przez 90 minut..
Co z tego że nikt w składzie nie potrafi przedryblować zawodnika może Xavi przejdzie na 3-4-3 Balde będzie hulał z lewej a Gundo będzie wbiegał w pole karne opcji jest mnóstwo.
I tak cud że dopiero teraz pozbywamy się Dzbanbele. Tyle lat co on wyciągnął od nas kasy dając w zamian parę bramek i asyst do tego ten pamiętny mecz z Liverpoolem gdzie z formą Messiego mogliśmy wygrać kolejną ligę mistrzów. TOP 3 flopów transferowych w historii a na pewno w historii Barcelony- Dembele, Cou i Antek w końcu się można uwolnić :D
0
@jedrek7000 Opcji mnóstwo mówisz. Kontuzja Balde i daj drugą opcje?
0
@tbas To już nie moja wina był np Di Maria do wzięcia za darmo.. Może nam Morawiecki sprowadzi jakiegoś skrzydłowego jeszcze po ósmej dźwigni :D
0
@tbas na skrzydłach mamy Fatiego, Ferrana, Abde i Raphe. Oni mają mnóstwo potencjału. Z nich trzeba wycisnąć ile się da, ale nie wiem, czy Xavi potrafi to zrobić.
Biorąc pod uwagę jeszcze to, że czasami gramy bez lewego skrzydła (Balde ma na wyłączność), to mamy 4 skrzydłowych na jedną (!) pozycję. Czas na rozwijanie zawodników, budowanie ich.
0
@aleksandrowielki ok, twoja opinia. Bo naszym najwiekszym problemem był Ferran, Fati na lewej, pomocnicy tam musieli grac bo ci nie dojezdzali. Rozumiem ze jak ta dwojka nadal bedzie grac jak gra to nie bedzie Xavi out, tylko sorki pomylilismy sie?
0
@tbas nie wiem co będzie. Wiem natomiast, że w naszej sytuacji, nie stać nas na topowych skrzydłowych i trzeba lepić z tego, co mamy. Akurat w tej sprawie, uważam, że mamy z czego lepić. Ferran i Rapha mają bardzo duży potencjał, którego nie wykorzystują i niestety ( w mojej opinii), trener im nie pomaga.
Ja generalnie uważam, że my jako kibice Barcelony, przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach, że jak komuś nie idzie, to sprzedać i kupić innego. I tak robiliśmy przez wiele lat. Ja chciałbym, żeby nie każdego od razu zamieniać, ale budować jak w City czy Milanie. Szczególnie w naszej sytuacji finansowej, my nie mamy sporego pola manewru.
0
@aleksandrowielki Spoko, ale Xavi ma swojà wizję i chce ją realizować, a taki Raphinha do niej nie pasuje, Ferran to 9 i Xavi dopiero to zrozumiał, Fati i Abde to nazwiska do zbudowania, tak samo i Ferran wsm, a my chcemy wyniku. Xavi chce do tego realizować swoją wizję, ale transfery zarządu nie pomagają, bo to nieodpowiednie profile lub pomyłki. Bellerin, Raphinha, Kessie, Traore, Torres, to przykłady z góry. To nie ułatwia Xaviemu pracy, a utrudnia.